با پیدا شدن اجساد یک زن و دو دختر خردسال مردم روستای گره‌گوابر رحیم‌آباد خواستار پیگیری مرگ یک مادر و ۲ دختر خردسالش شدند


با پیدا شدن اجساد یک زن و دو دختر خردسال مردم روستای گره‌گوابر رحیم‌آباد خواستار پیگیری مرگ یک مادر و ۲ دختر خردسالش شدند
تاریخ درج خبر : ۰۴ آبان ۱۳۹۴  

گیلان تایمز:

۱

یکشنبه به دنبال کشف جسد یک زن ۳۱ ساله به همراه دو دختر ۳ و ۶ ساله‌اش در رودخانه گرمابدشت  این روستا، مردم روستای مذکور خواستار پیگیری دلیل این واقعه شدند.

دهیار روستای گره‌گوابر رحیم‌آباد رودسر در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: مردم این روستا خواستار پیگیری چگونگی مرگ مادر ۳۱ ساله و دو دختر ۳ و ۶ ساله وی شدند.

علی حسن‌خانی افزود: امروز جسد «گوهر امیری» فرزند عبادالله و همسر سبحان امیری به همراه دو دختر خردسالش به نام‌های «دنیا» و «دریا» در رودخانه «گرمابدشت» نزدیک پل تقوا این روستا پیدا شد.

وی با اشاره به گفته شوهر این مرحومه، تصریح کرد: طبق گفته‌های همسرش، غروب چهارشنبه هفته گذشته همسر وی به همراه دو دخترش از خانه خارج شدند و دیگر به منزل بازنگشتند تا اینکه امروز افراد محلی جسد این مادر و دو دخترش را در رودخانه یافتند.

دهیار روستای گره گوابر ضمن تسلیت این حادثه تاسف‌بار به بازماندگان و مردم روستای گره‌گوابر تصریح کرد: مردم روستای مذکور از مرگ این مادر و دو فرزندش اندوهگین هستند و خواستار پیگیری چگونگی رخداد این واقعه تلخ شدند.

 

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار