هندوانه شب چله ۴ هزار تومان شد


هندوانه شب چله ۴ هزار تومان شد
تاریخ درج خبر : ۱۸ آذر ۱۳۹۴  

گیلان تایمز:

هندوانه

حسین مهاجران با اعلام این خبر اظهار کرد: هندوانه‌های شب چله در حال ذخیره سازی، برای عرضه در روزهای آینده است.
وی با اشاره به قیمت این محصول افزود: هرکیلو هندوانه میناب ۲ هزار تومان توسط بار فروشان و ۳ هزار تومان توسط دلال ها به مغازه داران به فروش می‌رود.
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار، ادامه داد:مغازه داران مجاز اند که تا ۳۵ درصد به قیمت این محصول برای عرضه به بازار مصرف اضافه کنند، بنا بر این هر کیلوگرم هندوانه در بازار مصرف به ۴ هزار تومان رسیده است.
وانتی‌ها هندوانه بفروشند، گران می‌شود
وی با بیان اینکه “در صورت عدم بارندگی در روزهای آینده، قیمت هندوانه افزایش می‌یابد” خاطر نشان کرد: میزان تولید این محصول در میناب کم است و در صورتی که در روز های آینده بارندگی باشد، میزان تقاضا و خرید این محصول در میادین مرکزی، توسط خرده فروشان کم می‌شود و در واقع وانتی‌ها و افرادی که در فضای باز اقدام به فروش هندوانه می‌کنند، از چرخه عرضه حذف می‌شوند.
مهاجران درباره میزان تولید این محصول برای شب چله، تصریح کرد: میزان تولید این محصول برای شب چله مشخص نیست، اما طبق روال هر ساله کمتر از تقاضای بازار است.
مقام مسئول خرده فروشان میوه و تره بار گفت: قیمت هرکیلوگرم انار در میادین مرکزی  میوه  و تره بار، ۲ هزار تومان تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان با توجه به کیفیت و محل تولد متفاوت است و مغازه داران برای دریافت سود می‌توانند تا ۳۵ درصد سود دریافت کنند.
وی در پایان یادآور شد که، وضعیت قیمت و کمیت سایر میوه ها مناسب و پاسخ گوی نیاز مردم است.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار