ممانعت از حضور طارمی و علیپور در تمرین تاکتیکی/ دستیار برانکو اختصاصی تمرین کرد


ممانعت از حضور طارمی و علیپور در تمرین تاکتیکی/ دستیار برانکو اختصاصی تمرین کرد
تاریخ درج خبر : ۲۰ آذر ۱۳۹۴  

گیلان تایمز:

۱۳۹۴۰۹۱۹۱۲۰۱۲۸۵۶۶۶۸۴۷۶۴

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار روز دوشنبه این تیم مقابل گسترش فولاد از ساعت ۱۱:۳۰ امروز (جمعه) در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شد.

* در حالی که قرار بود تمرین امروز سرخپوشان از ساعت ۱۱ آغاز شود، اما بازیکنان و اعضای کادرفنی با ۳۰ دقیقه تأخیر وارد زمین چمن شدند. ظاهراً پیش از تمرین تاکتیکی بازیکنان در سالن بدنسازی مشغول وزنه زدند بودند.

* برانکو ایوانکوویچ در اولین بخش از تمرین تاکتیکی، حفظ توپ را در دستور کار بازیکنانش قرار داد.

* مهدی طارمی و علی علیپور که در بازی با گسترش فولاد به علت محرومیت نمی‌توانند برای پرسپولیس بازی کنند، در تمرین اولیه همراه تیم بودند. این بخش از تمرین ارسال از جناحین و پاسکاری بازیکنان در عمق خط دفاع بود که این دو مهاجم همراه سایر بازیکنان تمرینات خود را دنبال کردند، اما پس از پایان این تمرین طارمی و علیپور از سایر بازیکنان جدا شدند.

* در حالی که برانکو بخش بعدی تمرینات را برای شاگردانش توضیح می‌داد، طارمی و علیپور به سمت مارکو، مربی بدنساز تیم رفتند و زیر نظر این مربی به صورت جداگانه تمرین کردند.

* بخش بعدی تمرینات زدن ضربات کرنر به صورت دو ضرب بود. به این شکل که زننده کرنر توپ را به نفر دومی پاس می‌داد که کنار محوطه جریمه قرار داشت و این بازیکن باید توپ را درون محوطه شش قدم ارسال می‌کرد. تمام مدافعان و مهاجمان در هنگام برگزاری این بخش از تمرین در محوطه جریمه حضور داشتند.

* در تمرین امروز مانند روزهای گذشته کری‌خوانی جالبی بین بازیکنان پرسپولیس با دروازه‌بان‌ها وجود داشت.

* حدود ۶۰ هوادار در ورزشگاه درفشی‌فر حضور داشتند و تمرینات سرخپوشان را از نزدیک تماشا کردند.

* کریم باقری که در عرصه مربیگری هم نشان داده بدن آماده‌ای دارد، در تمرین امروز مانند بازیکنان لباس پوشیده و برعکس سایر نفرات کادرفنی سرما روی او اثری نداشت.

* آندره پانادیچ، دستیار برانکو ایوانکوویچ به صورت اختصاصی تمرین کرد و دور زمین می‌دوید.

تسنیم

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار