رکوردشکنی تاریخی «جنگ ستارگان، نیرو برمی‌خیزد»


رکوردشکنی تاریخی «جنگ ستارگان، نیرو برمی‌خیزد»
تاریخ درج خبر : ۲۵ آذر ۱۳۹۴  

گیلان تایمز:

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-12-16 09:28:21Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

پیش‌فروش بلیت فیلم «جنگ ستارگان، نیرو برمی‌خیزد» در آمریکای شمالی از مرز ۱۰۰ میلیون دلار عبور کرد. قسمت هفتم سری فیلم‌های «جنگ ستارگان» به کارگردانی جی.جی آبرامز از شب پنجشنبه ۱۷ دسامبر به صورت گسترده در سینماهای آمریکا اکران خواهد شد.

بین ۵۰ تا ۶۰ میلیون دلار از پیش‌فروش بلیت‌ها برای نمایش افتتاحیه‌ی آخر هفته‌ی این فیلم بوده است. «نیرو برمی‌خیزد» دوشنبه ۱۴ دسامبر برای نخستین بار در سه سالن نمایش در لس‌آنجلس به نمایش درآمد.

تا پیش از این رکورد پیش فروش بلیت فیلم را «شوالیه‌ تاریکی برمی‌خیزد» در اختیار داشت. پیش از آغاز اکران این فیلم در سال ۲۰۱۲ بیش از ۲۵ میلیون دلار از بلیت‌های آن به فروش رسیده بود.

سرویس فروش آنلاین بلیت فاندانگو اعلام کرد که پیش‌فروش بلیت‌های فیلم «نیرو برمی‌خیزد» در تاریخ ۱۵ ساله‌ی این شرکت بی‌نظیر است.

اکنون با این رکوردشکنی بی‌نظیر باید منتظر ماند و دید که آیا «جنگ ستارگان، نیرو برمی‌خیزد» می‌تواند رکورد فروش افتتاحیه‌ی «دنیای ژوراسیک» و در نهایت رکورد فروش جهانی «آواتار» را بشکند یا خیر.

براساس پیش‌بینی‌ها فروش افتتاحیه‌ی «نیرو برمی‌خیزد» در آمریکای شمالی بین ۱۸۰ تا ۲۲۰ میلیون دلار خواهد بود. البته باید به خاطر داشت که فیلم‌هایی که در ماه دسامبر اکران می‌شوند عموما فروش افتتاحیه‌ی عظیمی ندارند.

هالیوودریپورتر

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار