دومین نمایشگاه جشنواره عکس سرمایه اجتماعی امروز در رشت برپا می شود.


دومین نمایشگاه جشنواره عکس سرمایه اجتماعی امروز در رشت برپا می شود.
تاریخ درج خبر : ۰۱ دی ۱۳۹۴  

دومین نمایشگاه جشنواره عکس سرمایه اجتماعی امروز در رشت برپا می شود.

نمایشگاه آثار عکاسی دومین جشنواره عکس سرمایه اجتماعی از امروز به مدت یک هفته در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت برپا می شود.

به گزارش گیلان تایمز :

دبیر دومین جشنواره ملی عکس سرمایه اجتماعی با اعلام این خبر گفت: نمایشگاه دومین جشنواره ملی عکس سرمایه اجتماعی به همت موسسه سبز کاران بالان و با همکاری انجمن عکاسان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت برگزار خواهد شد و شامل ۴٢ تک عکس در ابعاد ۴٠ در ۶٠ و ٢ مجموعه عکس در ابعاد ۶٠ در ٩٠ می باشد.

افشین میرزایی یادآور شد: آثار رسیده از ٢٢ استان کشور به دبیرخانه این نمایشگاه، در روز جمعه ١٣ آذرماه جاری، با حضور اعضای هیات داوران و گروه اجرایی جشنواره در دفتر موسسه سبزکاران ، مورد ارزیابی و داوری قرار گرفت.

وی افزود : تعداد فایل عکس های رسیده به جشنواره در بخش اصلی ١٢٨٢ قطعه و در بخش ویژه (که اختصاص به موضوع آب و سرمایه اجتماعی داشت) ٣٧٨ قطعه، بوده است که توسط داوران آقایان کریم ملک مدنی، داوود عامری و شباب گلچین انتخاب شدند.

این هنرمند همچنین خاطرنشان کرد: اختتامیه جشنواره نیز روز سه شنبه اول دی ماه در سالن دکتر رحمدل مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) شهر رشت برگزار خواهد شد.

نمایشگاه مذکور از ٢٨ آذر الی ٣ دی ٩۴ در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت پذیرای علاقمندان خواهد بود.

/اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار