مدیراجرایی مسابقات رباتیک جی کاپ قهرمانی کشور خبر داد: برگزاری مسابقات رباتیک دانش آموزی و دانشجویی کشور در رشت


مدیراجرایی مسابقات رباتیک جی کاپ قهرمانی کشور خبر داد: برگزاری مسابقات رباتیک دانش آموزی و دانشجویی کشور در رشت
تاریخ درج خبر : ۱۶ دی ۱۳۹۴  

گیلان تایمز:

۵۳۲۶۱t.jpg

رزوان، مدیر موسسه سبزاندیشان و مسئول برگزاری مسابقات رباتیک جی کاپ قهرمانی کشور با بیان اینکه اولین دوره مسابقات رباتیک دانش آموزی و دانشجویی کشور با همکاری اداره کل ورزش و جوانان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در رشت برگزار می شود، اظهار کرد:ایجاد انگیزه در نوجوانان اولویت اصلی میزبانی این مسابقات است.

وی توسعه علوم رباتیک را در استان گیلان پرشتاب ارزیابی کرد و گفت:احتمالا در این دوره از مسابقات حدود ۲۰۰ تیم دانش آموزی از سراسر کشور حضور می یابند که این یک موقعیت برجسته برای ایجاد تحول در فرایند تولید و توسعه دانش روز رباتیک در گیلان خواهد بود.

رزوان با بیان اینکه میزبانی این دوره از مسابقات ضمن اینکه منفعت بسیاری برای ما خواهد داشت،گیلان را به جرگه برگزارکنندگان رقابت های رباتیک متصل خواهد کرد، سطح آمادگی تیم های گیلانی را خوب توصیف کرد و افزود:مسابقات در سه سطح لیگ جنگجوی دانش آموزی،فوتبالیست دانش آموزی و تعقیب خط آزاد دانش آموزی و دانشجویی برگزار خواهد شد.

مسئول برگزاری مسابقات رباتیک جی کاپ قهرمانی کشور استفاده از ویدیوچک را نوآوری گیلان برای بهبود سطح مسابقات عنوان کرد و افزود:ضمن اینکه به نفرات برتر جوایز بسیار ارزنده ای خواهیم داد،ارائه گواهی شرکت و حمایت از نفرات برتر برای مسابقات بین المللی از اهداف آتی ما می باشد.

وی با بیان اینکه این مسابقات اولین تجربه گیلان در این سطح است،یادآور شد:این رقابت ها سالی دوبار در سطح کشور برگزار می شود که نفرات برتر بصورت رایگان در دوره آتی شرکت خواهند کرد.

رزوان از علاقه مندان به حضور در این رقابت ها خواست برای ثبت نام اینترنتی به آدرس www.HBA-Co.net/JCUPو یا حضوری به چهار راه پورسینا،اول خیابان حشمت جنب بانک تجارت موسسه علمی سبزاندیشان مراجعه کنند.

ایسنا

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار