جلسه صد و بیست و شش لغو شد ؟؟؟ ساعت عقب است ؟؟؟


جلسه صد و بیست و شش لغو شد ؟؟؟ ساعت عقب است ؟؟؟
تاریخ درج خبر : ۰۴ بهمن ۱۳۹۴  

جلسه صد و بیست و شش لغو شد ؟؟؟ساعت عقب است ؟؟؟ 

IMG_2659

 

 

صد و بیست و ششمین جلسه شورا اسلامی رشت هم لغو شد .

همزمانی مشکوک جلسه ای در سراوان با سخنرانی استاندار با جلسه شورای شهر رشت آن هم در روزی که می بایست طرح سوال از شهردار رشت به رای گذاشته شود، سبب شد تا صد و بیست و ششمین جلسه شورای شهر رشت لغو گردد!

به گزارش گیلان تایمز : صد و بیست و ششمین جلسه شورای شهر رشت که قرار بود به صورت علنی در ساختمان مرکزی شورا برگزار شود، به دلیل عدم حضور برخی از اعضای شورای شهر رشت لغو گردید.

جلسه با ۳۹ دقیقه تأخیر خلاصه  رسما شروع شد.

بعد از قرایت قرآن کریم و خواندن سرود ملی ، فرهاد شوقی به عنوان منشی شورا جلسه را به صورت رسمی البته با تاخیر با قرایت فرازی از وصیت نامه شهید باشتن آغاز کرد . رفیعی نودهی ریاست شورا با عذرخواهی از اصحاب رسانه گفت : به دلیل مراسمی در سراوان که به همه ی اعضا اطلاع داده نشده ، آن دسته از اعضا که اطلاع داشتند ، در آن جلسه حضور دارند .

در این جلسه که رسمی نبودنش بر همه آشکار بود ، به همین دلیل غیر رسمی از قانون جلسات رسمی  پیروی نمی کرد .

کارگر نیا گفت اما پرسید  : چطور میشود که این جلسه با صحن علنی شورا همزمان برگزار شد؟ آقای شهردار باید پاسخگو باشد. مسئول برگزاری این مراسم هرکس که هست چه شهرداری، چه سازمان پسماند، باید پاسخگو باشد که چرا مراسم پروژه ی لندفیل سراوان همزمان با صحن علنی شورا بوده است؟ وی افزود: تنها از طریق پیامک در مورد پروژه ی امروز به ما در مورد لنفیل سراوان اطلاع دادند .

در ادامه رفیعی نودهی :

IMG_2671

از آغاز شورای سوم جلسات علنی شورا ساعت چهار روز یکشنبه برگزار می شود چطور می شود که چنین ناهماهنگی ای پیش بیاید؟ دعوت نامه ها به صورتی ارسال شده که برخی  از اعضا ظهر امروز به دستشان برسد.

عباس صابر  با تاخیر جلسه ، با تاخیر وارد جلسه غیر رسمی شد ؟

پیشگر با شیرزاد تماس گرفت و شیرزاد در مکالمه تلفنی به اعضا جلسه غیر رسمی گفت :  در حال حاضر در سراوان استاندار در حال سخنرانی است و پس از سخنرانی به جلسه ی شورا خواهند آمد!

باقری خطیبانی خاطر نشان کرد : کل دوره های جلسات شورا های اول ، دوم و سوم به اندازه ۴ ماه اخیر غیر رسمی بودن شورا چهارم است.

IMG_2695

رفیعی نودهی یا تاکید بر عقب بودن ( ۵ دقیقه ای ) ساعت  شورا :  به دلیل حضور نیافتن اعضای شورا لغو جلسه را اعلام کرد.

محمودباقری، مسعود کاظمی، عباس صابر، امیرحسین علوی، مجید رجبی ویسرودی، محمدحسین واثق کارگرنیا، محمدرفیعی نوده، فرهاد شوقی و فرانک پیشگر ۹ عضوی بودند که در جلسه امروز شورا در صحن علنی حضور یافتند.

 

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار