عضو شورای اسلامی شهر رشت: پرداخت حقوق کارگران در اولویت شهرداری باشد/ شهردار رشت آخرین نفری باشد که حقوق و مزایا می گیرد


عضو شورای اسلامی شهر رشت: پرداخت حقوق کارگران در اولویت شهرداری باشد/ شهردار رشت آخرین نفری باشد که حقوق و مزایا می گیرد
تاریخ درج خبر : ۲۲ اسفند ۱۳۹۴  

گیلان تایمز:

IMG_3424

محمدحسین واثق کارگرنیا به وضعیت پرداخت‌های شهرداری در ایام پایان سال اشاره نمود و اظهار کرد: در آستانه سال جدید شهردار رشت مانند دیگر سازمان‌های دولتی و خصوصی پاداشی به منظور قدردانی از تلاش یک ساله مدیران و پرسنل شهرداری در نظر می‌گیرد.

وی با بیان اینکه مبالغ پاداش‌های آخر سال مدیران شهرداری نباید خارج از عرف باشد، تصریح کرد: این پرداختی‌ها نباید موجب ایجاد شبهات در اذهان عمومی شود.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با تأکید بر اینکه قبل از پرداخت پاداش باید حقوق و مزایای کارگران شهرداری در نظر گرفته شود، افزود: کارگران شهرداری رشت از اقشار کم درآمد و آسیب‌پذیر جامعه هستند و اولویت در پرداخت‌ها باید با کارگران و کارکنان شهرداری باشد.

وی با اشاره به میزان عیدی اعضای شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد: به اعضای شورا طبق قانون بابت جلساتی که شرکت می‌کنند حق‌الجلسه پرداخت می‌شود.

واثق‌کارگرنیا با بیان اینکه هر مدیری با توجه به فراخور شرایط مجموعه در روزهای پایانی سال به کارکنان عیدی و پاداش پرداخت می‌کند، خاطرنشان کرد: شهردار باید آخرین نفری باشد که پس از پرداخت حقوق و مزایای کارکنان زیرمجموعه خود حقوق دریافت می‌کند.

کاسپین

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار