طرح مفتاح الجنه ماه مبارک رمضان در آستارا اجرایی می‌شود


طرح مفتاح الجنه ماه مبارک رمضان در آستارا اجرایی می‌شود
تاریخ درج خبر : ۱۹ خرداد ۱۳۹۵  

مدیرکمیته امداد امام(ره) آستارا:

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستارا از دیدار با خانواده‌های تحت پوشش و ایتام در قالب طرح مفتاح الجنه خبر داد.

به گزارش گیلان تایمز، رحمت‌الله رجبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان، با بیان اینکه کسب رضای خداوند و تقویت حس کمک به هم نوع در جامعه اسلامی یک وظیفه همگانی محسوب می‌شود، اظهار داشت: سفره‌های افطاری ویژه ماه مبارک رمضان در سطح مساجد این شهرستان برپا است.

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آستارا از اجرای طرح مفتاح الجنه در سطح این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: این طرح با هدف دلجویی از خانواده‌های تحت حمایت و ایتام نیازمند در شب‌های مبارک ماه رمضان انجام می‌شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه طرح مفتاح الجنه پیرو سفارشات امام(ره) مبنی بر حشر و نشر با ایتام است، خاطرنشان کرد: دیدار از خانواده‌های بی‌سرپرست و ایتام و توزیع جیره خشک در بین آن‌ها از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که در قالب این طرح اجرایی می‌شود.

رجبی با اشاره به اینکه طرح مفتاح الجنه موجب دلگرمی خانواده‌ها و لمس درد آن‌ها از نزدیک می‌شود، اظهار کرد: می‌خواهیم در ماه مبارک رمضان امسال از فرهنگ عمومی بیشتر بهره ببریم که در این راستا بر مقوله‌های  ایجاد فضای اکرام به ایتام و اطعام به نیازمندان و گسترش آن در جامعه توجه ویژه‌ای شود.

وی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) به‌عنوان متولی امور رسیدگی به امور محرومان جامعه در راستای احیای سنت‌های حسنه علوی قدم برمی‌دارد، عنوان کرد: برگزاری مراسم ختم قرآن توسط  دانش آموزان کانون جوانان پیرو ولایت، خانواده مددجویان و برپایی صندوق‌های کمک به مردم مظلوم فلسطین از دیگر برنامه‌هایی است که برای ایام مبارک پیش‌بینی شده است.

 

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار