پروژه‌ گازرسانی به ۲۰۰ روستای گیلان با حضور وزیر ارشاد افتتاح شد


پروژه‌ گازرسانی به ۲۰۰ روستای گیلان با حضور وزیر ارشاد افتتاح شد
تاریخ درج خبر : ۰۶ شهریور ۱۳۹۵  

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز به منظور شرکت در برنامه‌های هفته دولت وارد استان گیلان شد و پروژه‌ گازرسانی به ۲۰۰ روستای گیلان را افتتاح کرد.

جنتیبه گزارش گیلان تایمز، علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که برای افتتاح پروژه‌های دولت در استان گیلان حضور یافته است، صبح امروز بعد از ورود به رشت  به زیارت گلزار شهدای لولمان در ۱۵کیلومتری شرق شهر رشت رفت.

افتتاح پروژه‌های گازرسانی به ۲۰۰ روستای گیلان, دیدار با آیت الله قربانی, حضور در نشست شورای اداری و نشست خبری با خبرنگاران از جمله برنامه‌های سفر دو روزه وزیر ارشاد به گیلان است.

سیدعیسی مهدوی در مراسم افتتاح همزمان گازرسانی به ۲۰۰ روستای گیلان که با حضور وزیر ارشاد انجام شد، اظهار داشت: با وجود تحریم‌ها، کشور موفقیت‌های زیادی را به‌دست آورد و استان گیلان به لحاظ کسب و کار و کاهش رتبه بیکاری موفقیت‌های زیادی را از آن خود کرد.

 

وی با بیان اینکه در ۳ سال اخیر در رشت ۱۲۰۰ پروژه با اعتباری بیش از ۲ هزار میلیارد تومان انجام شده است، بیان کرد: در این مدت تمامی شاخص‌های عمرانی و فرهنگی رشت ارتقا یافت.

فرماندار رشت با بیان اینکه شهرستان رشت به‌عنوان مرکز استان نیازمند توجه بیشتر است، تصریح کرد: لازم است در حوزه‌ شبکه‌های برق,کشاورزی و سایر موارد حرکت جدی انجام شود تا حداقل نیاز مردم برطرف شود.

مهدوی از افتتاح ۲۵۱ پروژه در هفته دولت در شهرستان رشت خبر داد و گفت: برای این پروژه‌ها ۸۰۷ میلیارد تومان هزینه شده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت خاطرنشان کرد: شهرستان رشت یک شهرستان فرهنگی است و همه باید برای ارتقا آن تلاش کنیم.

  1. […] پروژه‌ گازرسانی به ۲۰۰ روستای گیلان با حضور وزیر ارشاد… […]

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار