برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در گیلان


برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در گیلان
تاریخ درج خبر : ۰۹ مهر ۱۳۹۵  

%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%da%a9%d8%aa%d8%a7%d8%a8به گزارش گیلان تایمز،

فیروز فاضلی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب اظهار کرد: دوازدهمین نمایشگاه کتاب از ۱۲ تا ۱۷مهر در محل نمایشگاه‌های دائمی استان برگزار می‌شود.

وی برگزاری نمایشگاه را مصادف با آغاز ماه محرم دانست و گفت: زمان برپایی این نمایشگاه از ۱۱ صبح تا ۸ شب ادامه دارد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از تخفیف ۳۰ درصدی قیمت کتاب در نمایشگاه خبر داد و تصریح کرد: ۲۰ درصد تخفیف توسط وزارت ارشاد و ۱۰ درصد توسط ناشران اعمال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تخفیف کتاب با ارائه کارت ملی مشخص است، ادامه داد: امسال بن خرید کتاب به ۶۵۰ میلیون تومان رسیده و نسبت به ۵۵۰ میلیون تومان سال گذشته افزایش یافته است.

فاضلی گیلانی‌ها را اهل کتاب و کتابخوان دانست و گفت: اقشار مختلف مردم می‌توانند در نمایشگاه کتاب بین ۲۰ تا ۵۰ هزار تومان بن خرید کتاب داشته باشند.

وی بن کتاب را پس از پایان نمایشگاه فاقد اعتبارات لازم عنوان کرد و یادآور شد: ۱۰ اتوبوس برای جابه‌جایی علاقه‌مندان کتاب به نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان نمایشگاه کتاب را دارای ۲۰۰ غرفه عنوان کرد و متذکر شد: ۳۵۰ ناشر استانی و کشوری در نمایشگاه کتاب مذکور حضور دارند.

وی با بیان اینکه ۲۰ برنامه جانبی نمایشگاه اجرا می‌شود، خاطرنشان کرد: برگزاری کارگاه خاطره‌نویسی با موضوع دفاع مقدس، نشست با ناشران ملی، نقد و بررسی و… از جمله برنامه‌های جانبی نمایشگاه است.

 در پایان نشست مذکور از پوستر نمایشگاه کتاب گیلان رونمایی شد.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار