آمریکا و رژیم صهیونیستی و حامیان منطقه‌ای آنها یزیدیان زمان هستند


آمریکا و رژیم صهیونیستی و حامیان منطقه‌ای آنها یزیدیان زمان هستند
تاریخ درج خبر : ۱۶ مهر ۱۳۹۵  

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی یزیدی هستند و همه کشورهایی که از عربستان حمایت می‌کنند نیز یزیدی هستند.

آمریکا و رژیم صهیونیستی و حامیان منطقه‌ای آنها یزیدیان زمان هستند به گزارش گیلان تایمز ، آیت الله زین العابدین قربانی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه رشت در مسجد مصلی امام خمینی(ره) ضمن دعوت به تقوای الهی با بیان اینکه بهترین کلام,کلام خدا است اظهار داشت: در پنجمین روز ماه محرم قرار داریم و عزاداری سالار شهیدان امام حسین(ع) را انجام می‌دهیم.

 

 

 

 

 

امام جمعه رشت با بیان اینکه امام علی(ع) می‌فرماید “اگر بلایی بر شما برسد که نیاز باشد مبلغ زیادی از مال را برای نجات جان پرداخت شود انسان باید تمام مالش را برای نجات خود هزینه کند” گفت: بنابراین باید مهم را فدای اهم کرد و اگر بلایی برای دین پیش بیاید باید جان خود را فدای دین کنیم.

آیت الله قربانی با اشاره به واجب شرعی امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد: برخی از داعشی‌ها می‌گویند طواف خانه خدا بت پرستی است اما اگر دنیای کفر بخواهد کعبه را خراب کند دنیای اسلام از پیر و جوان باید خود را سپر بلای کعبه کنند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان تصریح کرد: فرماندهان نظامی ما با الهام از مقام معظم رهبری گفتند اگر دشمنان بخواهند مزار ائمه ما را خراب کنند ما مرز نمی‌شناسیم و از مقدسات خود دفاع می‌کنیم.

امام جمعه رشت با بیان اینکه امام حسین(ع) خود و فرزندانش را با وجود اینکه آگاه به شهادت بود به کربلا آورد، مطرح کرد: امام حسین(ع) علم شهادت داشت و اگر قیام نمی‌کرد تمام زحمات پیامبر(ص) از بین می‌رفت.

آیت الله قربانی قیام امام حسین(ع) را زمینه ساز  قیام امام خمینی(ره) عنوان کرد و گفت: شهادت برای همه شهدای تاریخ اسلام به منزله گردن بند زیبا بر گردن دختران است.

امام جمعه رشت با بیان اینکه شهدا سرمایه‌ای را کسب کردند که دیگران از آن محروم بودند، عنوان کرد: امام حسین(ع) می‌فرماید با رفتن به کربلا به ملاقات خدا می‌روم و هرکس می‌خواهد به ملاقات خدا برود من عازم کربلا هستم.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه امام حسین(ع) برای کسب قدرت عازم کربلا نشد، بیان کرد: امام حسین(ع) برای نجات اسلام قیام کرد و حاضر نشد با یزید بیعت کند.

آیت الله قربانی مطرح کرد: یزید یک فرد شرابخوار بود و امام حسین(ع) با وجود اینکه می‌دانست شهید می‌شود، خود و عزیزانش را در راه خدا و اسلام فدا کرد.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه ما خاندان پیامبر(ص) حاضر به ذلت نیستیم، تاکید کرد: خدا و پیامبراسلام(ص) برای ما ذلت  نمی‌پذیرند و امام حسین(ع) حاضر نشد تن به ذلت دهد و عاشقانه شهید شد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه امروز مسلمانان در آمریکا در محرم عزاداری می‌کنند، بیان کرد: امام حسین(ع) به عهد خودش وفا کرد و آموزگار شهدای تاریخ شد.

آیت الله قربانی با اشاره به اینکه در مطبوعات خواندم در ریاض کوچه‌ای به نام یزید نامگذاری شده است، اظهار کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی یزیدی هستند و همه کشورهایی که از عربستان حمایت می‌کنند نیز یزیدی هستند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان امام حسین(ع) را رهبر امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد و گفت: امام خمینی(ره) فرمود بر همه واجب است در برابر ظلم‌های دشمنان اسلام حرف حق را بگویند حتی اگر دچار آسیب شوند.

خطیب جمعه رشت با بیان اینکه متاسفیم خادمان خانه خدا خادم اسرائیل و خادم استبکار جهانی هستند، تاکید کرد: ۲۵۰ هزار نفر از مردم حلب در محاصره هستند و امروز به خاطر کیان اسلام از سوریه حمایت می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت عنوان کرد: ما راه امام حسین(ع) را در پیش گرفتیم و شعار ما هیهات من الذله است.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی فرمودند ” امنیت کشور به علت زحمات نیروی انتظامی است و در حالی که دنیای امروز امنیت ندارد ایران جزیره امنیت است”.

امام جمعه رشت با بیان اینکه امنیت به‌راحتی به دست نمی‌آید، بیان کرد: این امنیت را مرهون نیروهای نظامی و انتظامی هستیم و همان‌طور که مقام معظم رهبری از آن ها تشکر کردند ما از آنها تشکر می‌کنیم.

وی میزان تولید امسال چای گیلان را ۶۳ هزار تن بیشتر از سال گذشته عنوان کرد و گفت: مطالبات بسیاری از چایکاران پرداخت شده است و از زحمات جهاد کشاورزی و سازمان چای تشکر می‌کنم.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه باید حداکثر استفاده از تاسوعا و عاشورا را ببریم، اظهار کرد: نباید در عزاداری امام حسین(ع) دچار ظاهرسازی شویم و باید عاشورا را به‌طور واقعی زنده نگه داریم.

آیت الله قربانی زنده نگه داشتن یاد امام حسین(ع) را امری عبادی دانست و گفت: عزداری‌های ما نباید منجر به آسیب به بدن شود و در غیر این صورت آن عزاداری حرام است.

  1. من گفت:

    بعد اونوقت عذر میخوام لابد ما هم حسینیان زمانیم البته شما هم لابد حضرت عباسی

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار