بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت محروم شد


بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت محروم شد
تاریخ درج خبر : ۲۶ مهر ۱۳۹۵  

یک بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت محروم شد.

به گزارش گیلان تایمز ، مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز دوشنبه گفت : کمیته انضباطی رای دیدار تیم های سپید رود رشت و آلومینیوم اراک از سری رقابت های لیگ دسته اول را صادر کرد که طی آن یک بازیکن سپیدرود محروم شد.
رادنی دیدار در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسابقه تیم های سپیدرود رشت و آلومینیوم اراک روز ۲۷ شهریورماه در رشت برگزار شده بود که محمدرضا الماسخاله بازیکن تیم سپیدرود رشت به دلیل تخلفاتی مبنی بر رفتار خشن با بازیکن تیم حریف ، با یک جلسه محرومیت روبرو شد.
وی اظهار کرد: طبق رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ، محمدرضا الماسخاله طبق ماده ۶۴ آیین نامه انضباطی، به یک جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
وی ادامه داد: همچنین نادر هوشیار، بازیکن تیم آلومینیوم اراک به دلیل رفتار غیر ورزشی با بازیکن تیم مقابل به توبیخ کتبی و پرداخت پنج میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
وی بیان کرد: طبق رای کمیته انضباطی ، حسین کعبی دیگر بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی به توبیخ کتبی و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
رادنی دیدار اضافه کرد: داود مهابادی، سرمربی تیم آلومینیوم اراک نیز به دلیل نقض مقررات و ورود به زمین بازی طبق بند دو ماده۶۷ ، با تذکر کتبی کمیته انضباطی مواجه شد.
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، ۱۸ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار