مسابقات تکواندو لیگ خردسالان و نونهالان گیلان پایان یافت


مسابقات تکواندو لیگ خردسالان و نونهالان گیلان پایان یافت
تاریخ درج خبر : ۰۲ آبان ۱۳۹۵  

مسابقات تکواندو قهرمانی لیگ خردسالان و نونهالان دختر استان گیلان ، عصر شنبه با معرفی تیم های برتر در رشت پایان یافت.

 

مسابقات تکواندو لیگ خردسالان و نونهالان گیلان پایان یافتبه گزارش گیلان تایمز ، در این دوره از رقابت ها ، زبده ترین تکواندوکاران دختر خردسال و نونهال استان گیلان ، از شهرها و بخش های مختلف این استان حضور داشتند .

 

 

 

 

 

 


تکواندوکاران شرکت کننده در لیگ استان گیلان ، در دو رده سنی خردسالان و نونهالان و در دو رده کمربند ، به صورت تیمی و به مدت چهار ماه با هم به رقابت پرداختند .
در پایان این رقابت ها و در رده کمربند سبز و آبی رده سنی خردسالان ، تیم تکواندو تکتا به مقام قهرمانی رسید ، تیم تکواندو مه پیکر در مکان دوم قرار گرفت ، تیم های ستاره های شرقی و رودبار نیز به ترتیب سوم و چهارم شدند.
در بخش کمربندهای قرمز و مشکی رده سنی خردسالان نیز ، تیم تکواندو تکتا عنوان نخست را کسب کرد ، ستاره های شرقی مقام دوم را به خود اختصاص داد ، تیم های مژدهی و فرهنگیان نیز ، به ترتیب سوم و چهارم شدند.
همچنین در پایان رقابت های تکواندو رده سنی نونهالان ، در رده کمربند سبز و آبی ، تیم تکواندو رسپینا موفق شد عنوان قهرمانی گیلان را به خود اختصاص دهد ،تیم تکواندو نونهالان دختر ستاره های شرقی دوم شد و تیم شاندرمن در مکان سوم قرار گرفت.
در رده کمربندهای قرمز و مشکی رده سنی نونهالان نیز ، تیم تکواندو دختران ستاره های شرقی موفق شد عنوان نخست لیگ گیلان را کسب کند ، تیم های مارلیک ،رسپینا و مژدهی نیز به ترتیب در مکان های دوم تا چهارم قرار گرفتند.
در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت ها ، به تیم های برتر هر رده سنی ، لوح و جام قهرمانی و همچنین به تکواندوکارن برتر این دوره از مسابقات نیز ، لوح و مدال قهرمانی اهداء شد.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار