ارتفاع برف در کوهستان‌های تالش به ۳۵ سانتی متر رسید


ارتفاع برف در کوهستان‌های تالش به ۳۵ سانتی متر رسید
تاریخ درج خبر : ۰۶ آبان ۱۳۹۵  

فرماندار تالش گفت: ارتفاع برف در مناطق کوهستانی شهرستان تالش به ۳۵ سانتی متر رسید.

ارتفاع برف در کوهستان‌های تالش به ۳۵ سانتی متر رسید به گزارش گیلان تایمز ، علی فتح اللهی در تالش اظهار داشت: بارش برف در مناطق کوهستانی تالش ادامه دارد و ارتفاع برف در گردنه الماس تالش به ۳۵ سانتی متر رسید.

 

 

 

 

 

 

فرماندار تالش تصریح کرد: جاده اسالم به خلخال با وجود بارش برف پاییزی، باز است و تردد دراین محور با احتیاط انجام می‌شود لذا به رانندگان توصیه می‌شود در مسیرهای کوهستانی مجهز به زنجیر چرخ و امکانات گرمایشی باشند.

فتح الهی با تاکید بر اینکه تمام راه‌های روستایی و کوهستانی تالش باز است افزود: بارش برف در بعضی از مناطق کوهستانی تالش هم قطع شده است و پیش بینی می‌شود بارش برف و باران تا ساعات آینده در اکثر مناطق کوهستانی تالش کاهش یابد.

فرماندار شهرستان تالش خاطرنشان کرد: در زمینه تأمین سوخت در مناطق روستایی تالش مشکلی وجود ندارد و با  توجه به اعلام ستاد حوادث طبیعی، تمام دستگاه‌های اجرایی شهرستان آماده خدمات رسانی هستند.

فتح الهی با بیان اینکه بارش‌ها درماه‌های گذشته در تالش نسبت به سال قبل افزایش نشان می‌دهد اعلام کرد: در دو روز اخیر دمای هوا در تالش ۷ درجه کاهش داشت و مجموع بارش باران ۳۷ میلیمتر است.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار