اختصاصی گیلان تایمز/آقایان٬جایگاه این سوپر ورزش پر طرفدار جهانی⚽️درگیلان کجاست؟!!!


اختصاصی گیلان تایمز/آقایان٬جایگاه این سوپر ورزش پر طرفدار جهانی⚽️درگیلان کجاست؟!!!
تاریخ درج خبر : ۰۷ آذر ۱۳۹۵  

گیلان تایمز/نسرین عشقی

۰۱۱۵۹۰۱۰-۸۸۵x498خبرنگار حرف که بزند می شود « تومنی نگار» و جهت دار و مخالف ورزشی !!
برفی آمد و مسابقه ای در ورزشگاه عضدی رشت کنسل شد
چرا که تصمیم گیران و متولیان فوتبالی گیلان حواسشان نبود میشود با ترفندی ساده و کشیدن روکش محافظ روی مستطیل سبز جهت حفاظت از برف ٬ هم دیدار سپید رود رشت برابر اکسین البرز را به موقع برگزار کرد و هم چمن مصنوعی ورزشگاه عضدی کلان ترین شهر خطه شمال کشور را از گزند بیل و کلنگ و ماشین های آتش نشانی شهرداری در امان نگه داشت….

متاسفانه نایب رییس هیات فوتبال استان گیلان به جای پاسخگویی مناسب در رابطه با علل تخریب زمین چمن فوتبال عضدی رشت خبرنگاران و رسانه ها را تومنی نگار و مخالف ورزش نامید…
آقایان
که خبرنگار و رسانه را تومنی نگار و مخالف ورزش نسبت می دهید ؛ به ما بگویید موافقان ورزش که دستور شخم زدن ورزشگاه عضدی رشت را صادر کرده اند قرار است از این پس مسابقات و تمرینات داماش و سپید رود را کجا برگزار کنند؟؟
خسارت مالی ناشی از این عدم مدیریت و اعتبار بازسازی زمین از کدام بیت المال تامین خواهد شد؟!
پاسخ گوی سوء مدیریت در حفاظت از این تنها استادیوم نزدیک به استاندارد شهر چه کسی خواهد بود و آیا با نام گرفتن خبرنگاران شهر به پولکی بودن و ضد ورزش عمل کردن وجدان شما در این سوء مدیریت آرام خواهد شد؟!
آیا جدای از هزینه٬ انرژی و زمانی که برای ترمیم زمین فوتبال ورزشگاه عضدی رشت بر فوتبال گیلان تحمیل شد با عدم حضور تماشاچیان فوتبال دوست در ورزشگاه دور افتاده و خارج از استاندارد سردار جنگل چه خواهید کرد؟!
و این در حالی است که در استان همسایه ما و در شهرستان بابل در شرایطی به مراتب وخیم تر٬
زمین ورزشگاه با همان راهکار ساده کشیدن روکش بر زمین سالم نگه داشته و انجام مسابقات لیگ در آن نیز امکان پذیر شد
بدون تحمیل خسارت مالی بر پیکره ورزشی استان….

۰۱۱۵۹۰۰۷ ۰۱۱۵۹۰۰۸ ۰۱۱۵۹۰۰۹-۸۸۵x498 ۰۱۱۵۹۰۱۱

نسرین عشقی:عضو هیت تحریریه ی گیلان تایمز

 

 

 

  1. سلام بر شما سرکار خانم عشقی
    خدا قوت
    ضمن تشکر از دیدگاه اصولی و دغدغه ی شما که بسیار به جا و درست می باشد، امیدترم اینگونه مطالب تلنگری باشد برای مسئولینی که فقط به گذراندن امور فکر کرده و دلشان برای بیت المال نمی سوزد و با تصمیمات خلق الساعه و بی تدبیری، سوء مدیریت و عذم عاقبت اندیشی خویش را نشان می دهند.
    با سپاس مجدد
    دکتر مهدی حسنی

  2. درود و سپاس بابت بیان دیدگاه سازنده شما. متاسفانه بسیاری از ما طوری گوش نیدهیم که بی پاسخ نمانیم…. نه به شکلی که موضع آسیب مشخص و رفع گردد. کاش در هر جایی که هستیم فقط قدمی مفید تر گام برداریم.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار