سخنگوی ارشد نیروهای مسلح: دشمن دریافته که با اقدام مسلحانه به اهداف براندازانه خود نمی‌رسد


سخنگوی ارشد نیروهای مسلح: دشمن دریافته که با اقدام مسلحانه به اهداف براندازانه خود نمی‌رسد
تاریخ درج خبر : ۰۵ دی ۱۳۹۵  

معاون فرهنگی و تبلغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمن پس از ناکامی در پروژه‌های سخت علیه نظام اسلامی دریافته است که از طریق جنگ و اقدام مسلحانه نمی‌تواند به اهداف براندازانه خود برسد.

 

 

 

 

به گزارش گیلان تایمز سردار سرتیپ پاسدارمسعود جزایری در گفت‌وگویی به مناسبت سالروز  ۹ دی اظهار کرد: نظام سلطه از فردای پیروزی انقلاب اسلامی ایران برای مقابله با انقلاب به شیوه های متعددی متوسل شد که تحرکات کور تروریستی در اوایل انقلاب توسط منافقین، ناآرامی ها در مناطق قومی، کودتای نوژه و جنگ هشت ساله از نمونه های بارز مقابله سخت دشمن با انقلاب اسلامی است که همگی این روشها با تدابیر امام (ره) و مقام معظم رهبری و حضور هوشمندانه ملت دفع شد.

جزایری با بیان اینکه دشمن پس از ناکامی در پروژه‌های سخت علیه نظام اسلامی دریافته است که از طریق جنگ و اقدام مسلحانه نمی‌تواند به اهداف براندازانه خود برسد، گفت:‌ استفاده از روش های براندازی نرم و جنگ هوشمند، گزینه‌های جدیدی است که آن‌ها طی سالیان اخیر در دستور کار خود قرار داده اند.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه یکی از سناریوهای تجربه شده طراحان کودتای رنگین،  استفاده از رویدادهای مثل انتخابات ریاست جمهوری است، افزود:‌ دشمنان با همراهی برخی عوامل داخلی در سال ۸۸ از انتخابات برای تحقق این نقشه شوم بهره برداری کردند.

وی با تاکید بر اینکه اعتماد عمومی همواره از مهمترین و اصلی ترین عوامل بقای حکومتها به شمار می آید، تصریح کرد: آنچه در فتنه ۸۸ اتفاق افتاد، حمله به یکی ازپایه های اقتدار نظام اسلامی یعنی اعتماد عمومی از طریق القای تقلب در انتخابات بود.

جزایری گفت:‌اسناد، مدارک، شواهد، ‌اعترافات صریح دولتمردان آمریکا و انگلیس همگی حاکی از هماهنگی کامل جریان برانداز داخلی با طراحان خارجی کودتای ضد نظام می باشد.

جزایری گفت: تداوم ۸ ماهه فتنه ناشی از ویژگی فتنه است که به دلیل غبارآلود بودن اوضاع، شناخت حق از باطل را برای عده ای دشوار می سازد.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح  افزود: تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و  در کنار آن ولایتمداری، بصیرت  و هوشیاری ملت در مواجهه با فتنه مهمترین عامل باطل السحر دشمن است. حضور میلیونی و حماسی مردم در ۹ دی غبارها را کنار زد و دشمن و عوامل داخلی فتنه را برای همیشه رسوا کرد.

جزایری با بیان اینکه « نهم دی مظهر بصیرت و نفوذ ناپذیری مردم ایران» به عنوان شعار این حماسه ماندگار نامگذاری شده است، گفت: مراسم ۹ دی امسال فرصت مناسبی است تا صاحب نظران و فعلان سیاسی اجتماعی با تبیین دشمنی های آمریکا در طول بیش از سه دهه از عمر انقلاب اسلامی، چهره منفور این دولت  استکباری را بیش را پیش نمایان کنند.

وی افزود: اقدام سران خائن فتنه ۸۸ مستوجب اشد مجازات می باشد و مسئولیت زیان هایی که به خاطر عمل کودتایی فتنه گران در ابعاد مادی و معنوی برای نظام و انقلاب پیش آمد، متوجه سران فتنه و دنباله روان و حامیان آن‌ها می باشد.

جزایری گفت: کسانی که امروز از این افراد و جریان دفاع می‌کنند در هر لباس و منصبی که باشند در جرگه همان کودتاگران هستند.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار