اختصاصی/همکاری مجددرسول کرد با صداوسیما مجموعه سی پنج قسمتی خزان باترانه،آهنگسازی وصدای رسول کردبرروی آنتن رفت.


اختصاصی/همکاری مجددرسول کرد با صداوسیما مجموعه سی پنج قسمتی خزان باترانه،آهنگسازی وصدای رسول کردبرروی آنتن رفت.
تاریخ درج خبر : ۱۳ دی ۱۳۹۵  

به گزارش گیلان تایمز خواننده وپدیده امسال موسیقی کشور که توانسته با قطعه های زیبای خود مخاطبان نسل جوان را بر روی آثار خود متمرکز سازد.

وی یک بار دیگر در همکاری مجدد خود با صدا و سیما استان گیلان (شبکه باران) تیتراژ قطعه پایانی مجموعه سی پنج قسمتی برنامه خزان را ساخته که قسمت اول این مجموعه در ۱۲ دی ما روز یکشنبه با صدای زیبای رسول کرد بر روی آنتن رفت.

از نکات جالب توجه این قطعه باید به ترانه این کار اشاره کرد که توسط رسول کرد نوشته و خود نیز آهنگسازی این کار را انجام داده است و با صدای احساسی خود این قطعه را متفاوت کرده است.تنظیم و میکس و مستر این قطعه توسط پویا فرامرزی انجام شده است که باعث زیبا وخاص تر شدن این تیتراژ شده است. این مجموعه با کارگردانی وتهیه کنندگی آقای فرهاد ورزلدوست در هفته های آینده ادامه خواهد داشت.
خبر خوب دیگری که میتوان برای مخاطبان و هواداران صدای رسول کرد جذاب و خوشحال کننده باشد این است که طبقه گفتهای پیام هاشمی مدیر برنامه های این خواننده پر استعداد کشور به گیلان تایمز؛ به زودی در همین هفته این قطعه به صورت رایگان در تمام سایت های رسمی و مجاز کشور برای دانلود قرار میگیرد که شما عزیزان میتوانید به راحتی به این قطعه دسترسی داشته باشید.

telegram: @Rasool_kord

 

 

گیلان تایمز: حامی هنرمندان ایران زمین

 1. رضا گفت:

  سلام عالی عالی این خبر هم باید کار آقا مازیار طلوعی باشه فکر کنم چون قبلی هم ایشون نوشته بودین

 2. مریم فروخی گفت:

  وای منتظرم عالی چه عکسی ازش گرفتید میشه منم بیام وقت عکاسی ببینمش

 3. علی از مشهد گفت:

  میشه آقا رسول رو بیارید مشهد ما ببینیم لطفا خواهش میکنم

 4. تی جان قوربان گفت:

  داش قفل کردم کلا رو سایت شما و شبکه باران آهنگاش خیلی خفن به مولا داش مشتی باشی

 5. فرشاد عشقی گفت:

  عالی خدایش آهنگاش شما تو سایت واسه دانلود گذاشتید

 6. محمد از شیراز گفت:

  از مدیر برنامه هاش بپرسید آقا رسول با یه خواننده دیگه دو صدا هم اجرا میکنند در آینده و آهنگ میدن بیرون اگه میدن با کدوم خواننده ؟

 7. محمد از شیراز گفت:

  من عاشق رسول کرد هستم اسمشو تو گوگل سرچ کردم سایت شما اومد بالا تو سایت شما گشتم دیدم چقدر از رسول جانم خبر زدید صفحه سایت شمارو سیو کردم همیشه نگه میدارم شاید دوبار ازش خبر بزنید میشه شماره تماس بدم هر وقت خبری شد اس بدین به من خبردارم کنید

 8. غزل دختر بابا گفت:

  شما به جون هر کی دوست دارید بگید آهنگ تیتراژ رو پخش کنند و شما واسه دانلود بزارید ما دانلود کنیم تورو خدا بزارید

 9. ناز بخورم گفت:

  تی جان بمیره …. دمتون گرم تازه دیدم از رسول کرد مطلب زدین از این به بعد فقط سایت شمارو میخونم چون از حاجی رسول مطلب میزنی من با آهنگش خاطره دارم قبلا آرت گیل رو میخوندم ولی از این به بعد فقط قفل میکنم رو گیلان تایمز هر جا که رسول کرد باشه منم اونجام ………شمی جان قوربان آبرا باقیرت

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار