یادداشت سردبیر تحریریه گیلان تایمز درمورد سوء تفاهم عده ای از هنرمندان


یادداشت سردبیر تحریریه گیلان تایمز درمورد سوء تفاهم عده ای از هنرمندان
تاریخ درج خبر : ۱۸ دی ۱۳۹۵  

یادداشت سردبیر  گیلان تایمز درمورد سوء تفاهم  هنرمندان سریال جایزه 

گیلان بدون هیچ گزافه گویی یکی از قدیمی ترین زیستگاه های فرزندان ایران زمین است. این استان با مردمانی فرهنگ دوست ، فرهنگ پرور همچون طلایه دار فرهنگ و هنر ایران زمین در نخستین صفوف خودنمایی می کند. این دیار همان دیاری است که علویان را از تیغ ستم خلفای عباسی پاس داشت ، همان دیاری که بیگانگان یونانی ، عرب و ترک هرگز نتوانستند بر آن دست یازند و از آن باج ستانند.

طی روزهای اخیر با منتشر کردن یادداشتی از منتقد تیاتر و سینما در تحریریه گیلان تایمز شاهد واکنش هایی از سوی هنرمندان و فرهیختگان استان گیلان و شهر رشت بوده ایم . واکنش های که به دلیل سوءتفاهم با برداشت هایی فرض بر توهین تعبیر شده است. سوءتفاهم در همه جا هست و برای هرکسی پیش می آید. و این سوء تفاهم در رسانه ها در طول تاریخ مطبوعات اعم از مکتوب و مجازی چه از سوی مقام های دولتی،مسیولین، هنرمندان و فرهیختگان بارها بارها رخ داده است. اینکه چطور و کجا در روابط شما و دیگران سوء تفاهمی پیش آمده حالا دیگر مهم نیست بلکه مهم این است که بتوانیم از راه درست  برای  کاهش و رفع سوء تفاهم پیش برویم.

تحریریه گیلان تایمز : نشر این یادداشت با قصد توهین نبوده و اگر از سوی هنرمندان توهین تعبیر شده است ، به دلیل سوء تفاهم پیش آمده از هنرمندان و فرهیختگان استان گیلان و شهر رشت و علل خصوص عده ای از پیشکسوتان این عرصه و بازیگران سریال جایزه عذرخواهی می کند.و در روزهای آتی مصاحبه و یادداشت هایی جهت شفاف سازی  از این تحریریه منتشر خواهیم کرد.

 

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار