گیلان به اهل قلم و اهل هنر مشهور است/ اعتقاد به مطبوعات آزاد داریم


گیلان به اهل قلم و اهل هنر مشهور است/ اعتقاد به مطبوعات آزاد داریم
تاریخ درج خبر : ۱۸ دی ۱۳۹۵  

گیلان به اهل قلم و اهل هنر مشهور است/ اعتقاد به مطبوعات آزاد داریم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه گیلان به اهل قلم و اهل هنر مشهور است، گفت: آگاهی این استان در تمام کشور مثال زدنی است.

به گزارش گیلان تایمز:

فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، صبح امروز (١٨ دی ٩۵) در دیدار اعضای کمیته  ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر استان با استاندار گیلان با اشاره به ایاتی از قرآن کریم، گفت: خداوند تبارک و تعالی می فرمایند «کارها و تلاش های انسان ها گوناگون است؛ کسی که اهل تقوا باشد و کار خوبی را دید تأیید کند مطمئناً اهل گشایش خواهد بود و کسی که بخیل و طغیانگر باشد و کار خوبی را ببیند و تکذیب کند به یقین اهل تنگناست.

وی با بیان اینکه از زبان قرآن کریم، بسیاری از مفاهیم در همین آیات است، ادامه داد: گیلان به اهل قلم و اهل هنر مشهور است و آگاهی این استان در تمام کشور مثال زدنی است.

فاضلی اظهار کرد: امسال برای چهارمین سال، کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی دهه فجر فعالیت خود را با پشتیبانی رسانه های استان آغاز کرده است و کاروان دهه فجر به سراسر استان سفر کرده و از پروژه های دهه فجر بازدید می کند.

وی با اشاره به اینکه این کاروان به الگویی کشوری تبدیل شده است، افزود: دیدار با خانواده معظم شهدا، شهدای مدافع حرم، مبارزان انقلاب، دیدار با مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی، بازدید از طرح های اقتصاد مقاومتی، تجلیل از خبرنگاران و عکاسان دهه فجر از دیگر برنامه های این کاروان خبری است.

اعتقاد به مطبوعات آزاد داریم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه اطلاعات آزاد در دولت تدبیر و امید یک اصل است ادامه داد: ما به مطبوعات آزاد اعتقاد داشته و مطبوعات چشم و رابط بین مردم و مسئولان هستند و آستانه تحمل مدیران این دولت آنچنان بالاست که با شفقت، همراه است.

فاضلی اذعان کرد: هم اکنون ٢٣۵ مطبوعه و ٨١ پایگاه خبری مجوزدار در استان فعال است و از این لحاظ از استان های سرآمد هستیم.

وی با بیان اینکه ۷۳ پایگاه خبری نیز در مراحل دریافت مجوز هستند، گفت: جامعه ایی که اهل شفافیت نباشد باید از خبر بیمناک باشد که تعدد رسانه در استان و کشور نشان دهنده شفافیت عملکرد دولت تدبیر و امید است.

/منبع:خزرآنلاین

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار