دوستداران انقلاب تکیه گاهی بزرگ و پشتیبانی دلسوز را از دست داند


دوستداران انقلاب تکیه گاهی بزرگ و پشتیبانی دلسوز را از دست داند
تاریخ درج خبر : ۲۰ دی ۱۳۹۵  

دوستداران انقلاب تکیه گاهی بزرگ و پشتیبانی دلسوز را از دست داند

به گزارش گیلان تایمز:

استاندار گیلان با ابراز تأسف از ارتحال این عالم و مجاهد نستوه گفت:با رحلت این مجاهد خستگی ناپذیر،رهبرمعظم انقلاب رفیق دیرین، و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی و همکار نزدیک سالهای متمادی، دولت تکیه گاهی بزرگ و دوستداران انقلاب پشتیبانی دلسوز را از دست دادند.

به گزارش ایسنا منطقه گیلان، استاندار گیلان ظهر دوشنبه با حضور در حسینه‌ی جماران در مراسم وداع با پیکر مطهر حضرت آیت‌ا… هاشمی رفسنجانی شرکت کرد.

دکتر محمدعلی نجفی همچنین پس از حضور در حسینه‌ی جماران در بیت یار دیرین امام، رهبری و انقلاب حضور یافت و از درگاه پروردگار منان برای ‏آن عالم نستوه و خستگی ناپذیر علو درجات و برای بازماندگان صبر و أجر مسألت کرد.‏

وی با ابراز تأسف از ارتحال این عالم و مجاهد نستوه گفت: عشق و علاقه ایشان به ایران و تلاش ها و مجاهدت های ارزشمند و خستگی ناپذیرشان در آغاز نهضت انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی و صحنه های سخت و پرفراز و نشیب کشور ماندگار خواهد بود.

وی اظهار کرد: با رحلت این مجاهد خستگی ناپذیر،رهبرمعظم انقلاب رفیق دیرین، و همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی و همکار نزدیک سالهای متمادی، دولت تکیه گاهی بزرگ و دوستداران انقلاب پشتیبانی دلسوز را از دست دادند.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه ناملایمات وناسپاسی ها ایشان را ناامید و مایوس نکرد، گفت: تیزبینی،دوراندیشی، ادب،اخلاق، صبوری و گذشت در برابر مشکلات از صفات برجسته ی آیت الله هاشمی رفسنجانی بود .

استاندار گیلان با اشاره به بازتاب ارتحال آیت ا… هاشمی رفسنجانی در جامعه و منطقه گفت:واکنش پر از احساس مردم به این خبر، نشان دهنده قدرشناسی آنان  از خادمان صادق و عمق نفوذ و محبت وی در دلهای اکثر آنان است و نام نیک ایشان در خاطره ها خواهد ماند .

وی گفت: همه باید از ایشان درس بگیریم و برای آینده درخشان ایران تلاش کنیم.

/منبع:ایسنا

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار