پیام تسلیت شخصیت ها، مسئولین و تشکل های استان گیلان

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (10)


پیام تسلیت شخصیت ها، مسئولین و تشکل های استان گیلان
تاریخ درج خبر : ۲۱ دی ۱۳۹۵  

پیام تسلیت شخصیت ها، مسئولین و تشکل های استان گیلان

به گزارش گیلان تایمز:

پیام آیت الله رمضانی، نماینده مجلس خبرگان رهبری

انا لله و انا الیه راجعون

رحلت مجاهد مقاوم و نستوه حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به محضر امام زمان روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء و نایب برحقش رهبر معظم انقلاب، مراجع بزرگوار تقلید، حوزه‌های علمیّه، رجال انقلابی و سیاسی و بیت ایشان تسلیت و تعزیت می‌گویم.

آن مرحوم، یار امام(ره)، رهبری و انقلاب بودند و تا آخر عمر جزو استوانه‌های نظام باقی ماندند و با وجود بعضی اختلاف سلیقه و دیدگاه‌ها، همواره خود را عاشق و مشاور رهبری می‌دانستند.

سیاستمداری هوشمند و مدیری مدبّر که بر عهد خود ثابت قدم ماندند مهم‌ترین درس آن یار سفر کرده به علاقه‌مندانش درس وحدت، انسجام و همدلی بین مجموعه دوستداران انقلاب و ایران است و این همان تاکیدی است که مقام معظم رهبری همواره بر آن اصرار می‌ورزند.

پیام عبدالغفار شجاع 

رحلت جانگداز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ،بزرگ مرد سازندگی ،نماد انقلاب اسلامی و گشاینده معضلات کلیدی نظام جمهوری اسلامی در کوره راههای بس پر فراز و نشیب ویار با وفای امام راحل ومقام معظم رهبری رابه شما ومردم شهید پرور ایران تسلیت عرض می نمایم.
– عبدالغفار شجاع
مشاور معاون رییس جمهور
رییس مجمع مشورتی توسعه کشور

پیام شورای حزب کارگزاران سازندگی شهرستان رودسر

انا لله و اناالیه راجعون
مهمترین دستاورد عقل در جهان امروز سیاست است.سیاست ورزان ماندگار آنانی هستند که در مدیریت جامعه از عقل عمومی پیروی می کنند و برای بهبود شرایط جامعه همواره به آن رجوع می نمایند.عقلی که از اقل داشته ها اکثر سودها را می برد و مجموعه دستاوردها را نصیب جامعه می سازد.
شاید بدون کمترین غلوی بتوان آیت ا…علی اکبر هاشمی رفسنجانی را از دسته سیاستمدارانی قلمداد نمود که تصمیماتش بیشترین قرابت را با عقل عمومی در بزنگاههای تاریخ معاصر ایران داشته است.برگزیدن استادی امام خمینی(ره)،پا نهادن در جنبشی سراسر مردمی که منجر به انقلاب تاریخ ساز۱۳۵۷ در ایران شد و سرنهادن بر ساحت خواست عمومی در نقاط عطف تاریخی از برجسته ترین خصوصیات این سیاستمدار هوشمند و زبردست برشمرده می شود.فقدان این عالم خردورز و عملگرا حادثه ای جبران ناپذیر برای جنبش دموکراسی خواهی ایران اسلامی در طول تاریخ معاصر ایران است.رحلت این مرد مدیریت بحرانهای بزرگ را به پیشگاه ملت شریف ایران،رهبر معظم انقلاب و یاران صدیقش تسلیت عرض می نماییم.
شورای حزب کارگزاران سازندگی شهرستان رودسر

پیام تسلیت مجمع نمایندگان گیلان

⚫️انا لله و انا الیه راجعون

مجمع نمایندگان مردم شریف استان گیلان در مجلس شورای اسلامی رحلت مجاهد نستوه حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به محضر امام زمان عج الله ، مقام معظم رهبری ، مراجع عظام تقلید و بیت محترم آن مرحوم تسلیت عرض کرده و برای آن فقید سعید علو درجات آرزو می نماید.
بدون شک او بخشی از تاریخ انقلاب اسلامی است مردم قدرشناس ما هیچ گاه مجاهدت بی امان او را در مبارزه با رژیم ستم شاهی و همراهی با امام عزیز از یاد نمی برند و نقش موثر او را در عرصه های حساس و سخت نظام هم چون ساختار سازی و تثبیت انقلاب ،دفاع مقدس، تصمیم سازی و مدیریت اجرایی کشور فراموش نمی کنند.
او برای مقام معظم رهبری یاری دیرین و برای اسلام و انقلاب مجاهدی بی امان و برای مردم چهره ای خدوم و پر تلاش بود. عاش سعیدا و مات سعیدا.
رحمت خدا بر او باد

اسدا… عباسی
رئیس مجمع نمایندگان مردم شریف گیلان در مجلس شورای اسلامی

پیام جبار کوچکی نژاد نماینده رشت 
بسمِ اللّه الرَحمنِ اَلرَحیم
▪️ انّا لِلّه وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعوُن ▪️
تجربه مرگ تنها رازیست که رمز آن فقط نزد هر انسانیست که او را لمس کرده و میچشد(کُلُّ نَفسٍ ذائقِه اَلمَوت) مهم آنست که چگونه در پیشگاه آن حاکم مطلق حاضر شویم؟
بار دیگر مرگ یکی دیگر از همرزمان و یادگاران دیرین انقلاب و یاوران صدیق امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را از ما ستاند و غمی دیگر بر دلهایمان نشاند. او کسی بود که بارها و بارها دشمنان این انقلاب سعی نمودند تا او را در مقابل انقلاب نمایند . اما او کسی نبود که قافیه سیاست را به حریف باخته و در زمین دشمن بازی کند. او هرگز مراد خود ، ولی فقیه زمان و رفیق دیرینش را به لذت چند روز دنیا نفروخت و خاری شد در گلوی دشمنان انقلاب و اسلام. اینجانب به نوبه خود ضایعه ارتحال این بزرگ مرد سیاست و ایستادگی، جناب حجت الاسلام والمسلمین #هاشمی_رفسنجانی را به پیشگاه مقام معظم رهبری ، ملت شریف گیلان و ایران و خانواده معزز و معزّای ایشان تسلیت عرض نموده و برایشان غفران و رضوان الهی را خواهانم .

غَفَراَللّه لَنا وَ لَهُ
#جبار_کوچکی_نژاد
نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی

 

بیانیه شورای مشورتی اصلاح طلبان رشت
بسمه تعالی

رحلت جانسوز و ناگهانی یار صدیق امام خمینی، آیت الله هاشمی رفسنجانی باعث تأثر و تأسف دوستداران انقلاب و کشور گردید.
ایشان یکی ازاستوانه های نظام بود که پس از پیروزی انقلاب در سمت های مختلف، وفاداری ودلسوزی خود را به مردم نشان داد.
نقش بی بدیل ایشان درصحنه های حساس کشور با این که در سالهای اخیر؛بابی مهری ها یی از سوی برخی جریانات اقتدارگرا صورت گرفت، با این حال هیچوقت در دفاع از حقوق مردم کوتاه نیامد و همواره از مردم و مصالح کشورش دفاع می نمود.
شورای مشورتی اصلاح طلبان رشت این ضایعه بزرگ را به ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت گفته و از درگاه الهی برای ایشان علو درجات و برای خانواده آن مرحوم صبر ذجیل آرزومندیم.

شورای مشورتی اصلاح طلبان شهرستان رشت
۱۳۹۵/۱۰/۲۰

پیام تسلیت رئیس کل دادگستری استان گیلان

«انا لله و انا الیه راجعون»

ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام (ره) و رهبری معظم انقلاب مصیبتی سنگین و ضایعه ای جبران ناپذیر است.
اینجانب به نمایندگی از طرف شورای قضایی گیلان به ویژه قضات و کارکنان دادگستری کل استان تسلیت صمیمانه خود را به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم (عج(و رهبر معظم انقلاب اسلامی و بازماندگان اعلام داشته ، از خداوند متعال برای روح مطهر آن بزرگوار رحمت و مغفرت الهی خواستارم.

احمد سیاوش پور رییس شورای قضایی استان گیلان

پیام معاون سیاسی فرمانداری تالش

برای حضرت ایت الله نماد صبر واستواری
خبر،بسیار کوتاه وسخت درد ناک وبهت اور بود .«حضرت ایت الله هاشمی به آسمان ها پر کشید »
غروب یکشنبه ای که نه یک ملت را بلکه یک جهان را در شوک حیرت فرو برد
آری روح بلند نماد صبر ومقاومت واستواری ، مخزن اسرار و دانای انقلاب ومرد همیشه حاضر گذر گاههای سخت به مرادش پیوست
اویی که تکیه گاه مطمئنی برای انقلاب وانقلابیون بود کسی که در همیشه بیش از نیم قرن از زندگی سیاسی اش ، تمام وجودخود را وقف کشور وانقلاب اسلامی کرد
هاشمی مرد میانه رو و اعتدالی ترین نماد سیاسی کشور ومدبری توانمند برای کشور بود
صبر وبردباری وسکوت با حلمش در مواجهه با تخریب های سالیان متمادی «خناسان» ایثار وگذشت وفداکاری برای پیروزی واستمرار انقلاب ، تلاش و مجاهدت های شبانه روزی در کسوت مسئولیتهای بزرگ کشوری و عشق وعلاقه و ارادت به امام و رهبری و اعتماد و امید افزایی در صحنه های مختلف برای مردم همه وهمه از حضرت آیت الله چهره ای بی بدیل ساخت که نامش را در تاریخ پر فروغ این کشور ماندگار کند
مطمئنن هجرت جسمانی اش؛ اندیشه ها وایده های برگرفته از آرمانهای انقلابی اش را پر فروغ تر وهمچنان مایه اتحاد وانسجام وتلالو برای آنانی خواهد بود که دل به انقلاب ومیهن اسلامی بسته اند وسرفرازی وموفقیت کشور دغدغه شان است
فقدان یار دیرین انقلاب وامام ورهبری را محضر رهبر فرزانه ورئیس جمهور فاضل و خانواده محترم آن فقید سعید و عموم علاقه مندان به ویژه همشهریان عزیزم تسلیت عرض می نمایم.
سید جلال سیدمحمدی

 

پیام مهندس جعفرزاده نماینده رشت

‍ انالله و انا الیه راجعون
رحلت مجاهد نستوه، عالم جلیل القدر، مبارز انقلابی، مدافع حقوق مردم، مرید و همراه بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)، یار و یاور مقام معظم رهبری مدظله العالی که در انقلاب اسلامی نقش آفرین و با ایفای مسئولیت های حساس در سایه تدبیر و عقلانیت انقلاب اسلامی قوام بخش نظام و مورد اتکای مردم بود را خدمت مردم شریف ایران، مقام معظم رهبری، مراجع معظم تقلید، حوزه های علمیه و همه مسئولان و مدیران نظام و بیت ارجمند آن عالم خدوم تسلیت عرض می‌نمایم.
غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی
نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی
بیانیه خانه مطبوعات استان گیلان 

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
بانهایت تاثر وتاسف رحلت جانسوز یار و یاور امام خمینی ( ره)و رهبر معظم انقلاب و خادم واقعی ایران اسلامی را تسلیت عرض می نماییم.
حضرت آیت ا… هاشمی رفسنجانی عالم مجاهد و یار دیرین حضرت امام که عمر پر برکت خود را در جهت شکل گیری انقلاب اسلامی، استقرار نظام جمهوری اسلامی و ایفای مسئولیت های خطیر در اداره کشور و دفاع مقدس سپری کرد عصر روز یکشنبه ۱۹ دی ماه به دیدار معبود شتافت.بی تردید نام بزرگانی همچون او در تاریخ کشور و جهان باقی خواهد ماند.
مردی بزرگ از تبار مجاهدان و مبارزان راه آزادی و مرد سازندگی در روزهای سخت کشور که هم اکنون روح سازندگی و مدیریت این شخصیت بزرگ در سراسر کشور و گیلان نمایان است و نام و یاد آن یار سفر کرده امام خمینی (ره) و یاور همیشگی مقام معظم رهبری، همواره بر تارک ایران و انقلاب اسلامی باقی خواهد ماند.
بی شک آثار و خدمات شایان حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی هم در تاسیس و هم در توسعه جمهوری اسلامی ایران تاثیر گذار و مانا بوده و قطعا زحمات و تلاش های این مبارز نستوه از یاد و ذهن مردم فراموش نخواهد شد.
روحش شاد و یادش گرامی باد.
خانه مطبوعات استان گیلان
۲۰ دی ماه ۱۳۹۵

پیام مشترک فرماندار، امام جمعه و نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

اِذا ماتَ العالِمٌ ثَلُمَ فِی الاسلامِ ثُلمَهً لا یَسُدُّها شَیءٌ

حیات پربرکت عالم جلیل القدر ، مجاهد صبور و پیشگام عرصه مبارزه ، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی فصلی بی تکرار ، خواندنی و تحسین برانگیز از تاریخ معاصر سرزمین پر از شور و شهامت ماست. با عروج آسمانی این قهرمان عرصه های پیروزی نهضت اسلامی ، دفاع مقدس و سازندگی ، جمهوری اسلامی ایران سردار و یکی از استوانه های خویش را برای همیشه از دست داد. در فضیلت این یگانه ی دوران همین بس که مقام معظم رهبری فرموده اند : ((هیچ کس برای من هاشمی نمی شود)). فرزند صدیق امام خمینی (ره) و یار و برادر همدل و همراه مقام معظم رهبری و بزرگمرد عرصه مصلحت و گفتمان و شجاعت امروز به همسنگران شهیدش پیوسته است. ایران اسلامی همواره جای خالی این مرد عرصه عقلانیت و اعتدال و مدارا و به تعبیر ریاست محترم جمهوری جناب آقای دکتر روحانی ، سنگ زیرین آسیاب نظام اسلامی را احساس خواهد کرد. اینجانبان ضمن تسلیم و رضا در برابر مشیت الهی ، این ارتحال جانگداز را به حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری و مردم شهید پرور ایران اسلامی و شهرستان شفت تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.

محمد رضا محسنی

فرماندار شهرستان شفت

سید عبدالله هاشمی

امام جمعه شهرستان شفت

محمد مهدی افتخاری

نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی

 

پیام تسلیت دکتر علی نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی 
بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت ناگهانی یارصدیق امام راحل(ره)، انقلاب و رهبری موجب تاثر و تالم وافر گردید.
مرحوم حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی مجاهدی نستوه، فقیهی عالیقدر و
اسطوره ی صبر و پایداری بود که نقش بی بدیلی در راه تعالیم دین مبین اسلام و آرمان های والای انقلاب اسلامی ایفا نمود و نام خود را به عنوان یکی از ذخایر و ستون های نظام جمهوری اسلامی ایران به ثبت رساند.
بی تردید، فقدان ایشان خسرانی بزرگ برای ایران اسلامی است.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به محضر مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، ملت قدرشناس ایران و خانواده ی معظم خاصه همسر مکرمه، فرزندان و برادران ایشان،از درگاه خداوند سبحان، برای آن بزرگمرد علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسالت دارم.

پیام تسلیت فرماندار رشت

انالله و انا الیه راجعون

إِذَا مَاتَ الْعَالِمُ ثُلِمَ فِی الْإِسْلَامِ، ثُلْمَهٌ لَا یَسُدُّهَا شَیْ‌ءٌ

درخت تناور جمهوری اسلامی ایران از نخستین جوانه‌های نهال نوپای انقلاب اسلامی تاکنون،بزرگمردی را در کنار داشت که تمام عمر پرارزش خویش را وقف به ثمر نشستن آن نمود.

رحلت جانسوز فقیه مجتهد و مجاهد نستوه حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی،تاریخ ناطق انقلاب اسلامی و یار دیرین حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری، داغی بر دل نهضت همیشه بیدار انقلاب اسلامی و اندوهی جانکاه برای رهبر و مردم ایران اسلامی است.

اینجانب ارتحال ملکوتی حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام(ره)و رهبری و از بزرگان انقلاب اسلامی را به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران تسلیت عرض می کنم و از درگاه ایزد متعال برای آن فقید سعید، فاضل وارسته و مجاهد نستوه، علو درجات و برای بازماندگان محترم و معظم، صبر و شکیبایی و طول عمر باعزت مسئلت دارم.

بی‌شک خدمات ارزنده‌ آن بزرگمرد در طول دوران مبارزات و سال‌های پس از انقلاب، هیچگاه از خاطره‌ها محو نخواهد شد.

سیروس شفقی، فرماندار شهرستان رشت

‍ متن پیام مشترک فرماندار و امام جمعه شهرستان املش 

«إِنّاللّه وَ إِنّا إلَیهِ راجِعون»

«إذا مَاتَ ٱلعالِمُ ثَلِمَ فی ٱلْإسْلٰامِ ثُلْمَهَ لَا یَسُدُّهَا شَی ٕ إلی یَومِ ٱلْقِیَامهِ »
با تسلیم به مشیت الهی و با تأثر و تألم فراوان ، رحلت مؤلمه و جانکاهِ مجاهد نستوه ، آزادهٔ سرافراز ، جانباز انقلاب و جان نثار امام و رهبر معظم انقلاب ، قهرمان ملّی ، سیاست مداری واقع بین و اندیشمند حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظامِ جمهوری اسلامی ایران را به ساحت قدسی قطب عالَمِ امکان آقا امام زمان (عج) ، مقام معظم رهبری ، ملّت مبارز و قهرمان ایران ، بویژه مردم آگاه شهرستان املش تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند منّان مسئلت داریم آن فقید سعید را با انبیاء و اولیاء عٍظامِ الهی قرین رحمت بفرماید.

یونس محمودی
فرماندارشهرستان املش محمد صفری قاسم آبادی
امام جمعه شهرستان املش

اطلاعیه مجمع نیروهای خط امام استان گیلان در خصوص رحلت جانسوز حضرت آیت الله علی اکبرهاشمی رفسنجانی 

بسم الله الرحمن الرحیم

روح بلند بزرگمرد تاریخ معاصر ایران به مرادش خمینی کبیر پیوست.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در حالی در شب شهادت امیرکبیر دار فانی را وداع کرد که طی ۶۰ سال مبارزه و مجاهدت، عمر خود را صرف مردم ایران نمود؛ مردمی که اینک با احساسات پاک خود تسلی خاطر بستگان و علاقه‌مندان ایشان هستند.

خمینی کبیر مراد هاشمی فرمود: «هاشمی زنده ‌است چون نهضت زنده است» و امروز باید گفت هاشمی زنده است چون خمینی زنده است. امروز اگرچه جسم خسته هاشمی که یادگارهای فراوانی از شکنجه‌های دوران مبارزه در خود دارد آرام گرفته است، اما تفکر هاشمی و نگاه بلند او در میان میلیون‌ها ایرانی سرافراز جریان دارد و کدام حیاتی بالاتر از تداوم بینش این شخصیت بزرگ.

هاشمی در حالی به همرزمانش بهشتی، مطهری و طالقانی پیوست که ماموریت خود را در دفاع از انقلاب و حراست از آینده ایران به بهترین نحو برآورده ساخت و در این راه چه پیش از انقلاب و چه در طول چهار دهه سپری شده از انقلاب آماج تیرهای زهرآگین بود.

هاشمی برای مردم زیست و برای مردم کوشید و مردم چه زیبا قدر این بزرگمرد را دانستند و با حمایت‌های بی‌دریغ خود عزتی کم‌نظیر را در میان همه بی‌مهری‌ها برایش رقم زدند. ولی مخالفان و دشمنان آیت الله هاشمی رفسنجانی گاه با اسلحه و گاه با زبان هتاک ایشان را مورد حمله قرار دادند.این دشمنان آیت الله نه تنها دیروز و امروز ، بلکه در پیشگاه ملت ایران و در تاریخ ایران زمین بدنام خواهند بود.اما این آیت الله هاشمی رفسنجانی بود که تمام طوفان های بی اثر و ناچیز را با تدبیر به ساحل آرامش رساند و از خود نیک ترین نام را برجا گذاشت و در نهایت عاقبت بخیر شد.
جمهوری اسلامی و انقلاب اگرچه رکنی رکین را از دست داد، اما راه هاشمی ادامه خواهد داشت و جوانان این کشور آینده‌ای درخشان را همان‌گونه که آیت الله هاشمی آرزوی دیرینه‌اش را داشت رقم خواهند زد. اما مخالفان آیت الله هاشمی رفسنجانی هرگز انصاف را رعایت نکردند و به ایشان بی حرمتی های فراوانی ابراز داشتند.
این مصیبت جانسوز را به خانواده محترم حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و ملت بزرگ ایران تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان آن یار صدیق حضرت امام ، صبر جذیل خواستاریم.

مجمع نیروهای خط امام استان گیلان

۱۳۹۵/۱۰/۲۰

 

پیام  مجمع مشورتی توسعه استان گیلان ، شاخه ی شهرستان مرزی بندر آستارا 

بسمه تعالی

همه از خداییم و به سویش باز خواهیم گشت

درگذشت عالم نستوه ، مجاهد صدیق ، یار دیرین امام و رهبری، مبارز خستگی ناپذیر و یکی از سرمایه های ارزشمند انقلاب و ایران اسلامی ، میهنمان را در ماتم نشاند.
بدون تردید نقش و جایگاه ایشان چه در تحولات قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی و چه در شکل گیری این حرکت عظیم و در روزهای آغازین انقلاب و دوران سخت جنگ تحمیلی ، دوران سازندگی و درایت حکیمانه ی ایشان در دوران واپسین حیات برای حفظ تمامیت انقلاب و ایران ، کم نظیر بوده است .انقلاب یکی از سرمایه های واقعی خویش را از دست داد.
این ضایعه ی عظیم را محضر مقام معظم رهبری ، ملت شریف و قدردان ایران ، خانواده ی داغدار آن مرحوم تسلیت عرض می نماییم و از درگاه حضرت حق ، مغفرت و رضوان الهی برای آن عزیز میان رفته و صبر جزیل برای بازماندگان ،مسألت می نماییم.

مجمع مشورتی توسعه استان گیلان ، شاخه ی شهرستان مرزی بندر آستارا

۹۵/۱۰/۲۰

پیام تسلیت دبیر حزب کارگزاران سازندگی بندرانزلی 

بسم الله الرحمن الرحیم
انّا للّه و انّا الیه راجعون

یار دیرین و باوفای حضرت امام خمینی (ره) دار فانی را وداع گفت و از میان ما رفت؛ بی شک نقش بی بدیل او چه پیش از انقلاب و چه پس از آن در تمامی عرصه های ملی و بین المللی در تاریخ این سرزمین ثبت و به یادگار خواهد ماند.
او مجاهدی نستوه و متفکری انقلابی و گره گشای تنگناها و بحران ها بود که بسیار هوشمندانه و مدبرانه به یاری مطالبات به حق مردم شتافت و با توسعه ی گفتمان خیرخواهانه و اندیشه های اعتدالی جز به سرافرازی انقلاب و ایران، و دفع خطرها از نظام و مردم نیاندیشید و سرانجام با خاطری آسوده و وجدانی بیدار در برابر پاسداری ها و نگهبانی های خود از آرمان های امام راحل و نهضت انقلاب، به ملکوت اعلی پیوست و تاسف و تاثری الیم را در دل های مردم قدرشناس ایران بر جای گذاشت.
بى شک ترویج افکار و اندیشه هاى سخاوتمندانه آیت الله هاشمی دربین نسل جوان کمترین تلاش در راه ﭘﺮ از صداقت اوست.
حزب کارگزاران بندرانزلی این ضایعه عظیم و دردناک را به محضر ملت شریف ایران و مقام معظم رهبری که یکی از شاخص ترین یاران صدیق و دیرین خود را از دست دادند، تسلیت عرض نموده و از همه عزیزان برای شرکت در تشییع پیکر آن یار راستین ، به عنوان نمادی از وحدتی ملی در سوگ فقدان ایشان، دعوت می نماید.

دبیر حزب کارگزاران سازندگی بندرانزلی

پیام تسلیت کاظم دلخوش

بسم الله الرحمن الرحیم
? انالله و انا الیه راجعون ?

▪️ با نهایت تاسف و تاثر درگذشت ناگهانی
حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ، یار دیرین امام و انقلاب و رهبری ،
رئیس فقید محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام را به محضر امام زمان( عج )، مقام معظم رهبری ، خانواده محترم و مردم شریف تسلیت عرض نموده و برای ایشان که از ذخایر نظام و انقلاب بودند و با عمری مجاهدت و تلاش در راه تحقق اهداف اسلام و انقلاب و کشور زحمات فراوان کشیدند طلب مغفرت می نمایم.

/منبع: گیل خبر

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار