دربی حساس فوتبال گیلان به تساوی رسید


دربی حساس فوتبال گیلان به تساوی رسید
تاریخ درج خبر : ۰۶ بهمن ۱۳۹۵  

 دیدار تیم های ملوان و سپیدرود در نهایت با تساضوی یک بر یک به پایان رسید تا صدر جدول لیگ دسته اول همچنان در اختیار گیلک ها باشد.

 

 

 

 

 


 

به گزارش گیلان تایمز دو تیم ملوان بندرانزلی و سپیدرود رشت حساس ترین بازی هفته بیست و یکم لیگ دسته اول را برگزار کردند، حساسیت هواداران دو تیم نسبت به این بازی (موسوم به ال گیلانو) و حضور دو تیم در کورس رسیدن به لیگ برتر باعث شده بود این بازی، مهمترین دیدار این هفته لقب بگیرد.
ملوانی هاکه دیدار رفت را به سود خود به پایان رسانده بودند، توانستند اولین گل بازی را به ثمر برسانند، آنها در دقیقه ۳۶ گل اول بازی را به ثمر رساندند و نیمه اول را به عنوان تیم پیروز به رختکن رفتند اما در نیمه دوم این رشتی ها بودند که موفق شدند در دقیقه ۵۴ و با گل میلاد قربان زاده بازی را به تساوی بکشانند، دو تیم پس از این گل تلاش بسیاری برای پیروزی در این دیدار داشتند اما در نهایت موفق نشدند گل دیگری وارد دروازه حریف کنند تا در نهایت بازی با تساوی یک بر یک به پایان برسد.
نکته امیدوارکننده این دیدار، بازی خوب و پرهیجان دو تیم بود که با فکر به بازی هجومی و پیروز شدن در این بازی بارها دروازه های یکدیگر را با خطر روبه رو ساختند و تا مرز فروپاشی دروازه ها پیش رفتند اما در نهایت موفق نشدند بیش از ۲ بار هواداران را به شادی وادارند. هر دو تیم سعی داشتند تا بازی درگیرانه را به نمایش بگذارند و علیرغم حساسیت بالا، به دنبال به ثمر رساندن گل های بیشتر بودند.
ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که هواداران دو تیم نیز همراه با تماشای یک بازی پرهیجان، برای تیم های خود سنگ تمام گذاشتند و با کمترین حاشیه این بازی را به اتمام رساندند.
اکنون ملوانی ها با این تساوی ۴۰ امتیازی شدند و توانستند در صدر جدول رده بندی باقی بمانند، در طرف دیگر سپیدرودی ها نیز با یک بازی کمتر و ۳۶ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفتند.

 

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار