درگذشت حسن جوهرچی باورنکردنی است


درگذشت حسن جوهرچی باورنکردنی است
تاریخ درج خبر : ۱۶ بهمن ۱۳۹۵  

بهزاد رحیم خانی

بهزاد رحیم‌خانی گفت: خبر درگذشت حسن جوهرچی برای من باورنکردنی است و امروز من هم به عنوان عضو کوچکی از جامعه هنرمندان، از شنیدن این خبر شوکه شدم.


به گزارش پایگاه تحلیل خبری گیلان تایمز ، این بازیگر در حاشیه چهارمین جشنواره زمستانی سرعین در جمع خبرنگاران گفت: خبر درگذشت حسن جوهرچی برای من باورنکردنی است و جامعه سینما و هنرمندان همه از این خبر شوکه شدیم و هنوز هم درگذشت این بازیگر توانمند و خوش چهره کشورمان را باور نداریم.

وی با اشاره به اینکه جامعه هنرمندان کشور امروز در غم از دست دادن بازیگری توانمند و خوش چهره متاثر شده است، افزود: مرحوم حسن جوهرچی خدمات ارزنده‌ای را در حوزه هنر، سینما و تئاتر از خود بر جای گذاشت و علاقه‌مندان بسیاری را در بین ملت ایران داشت.

رحیم‌خانی بیان کرد: مرحوم حسن جوهرچی همیشه با شخصیت، متانت، اخلاق و رفتار خود همگان را متحیر می‌کرد در حوزه بازیگری نیز بسیار توانمند ظاهر می‌شد و یاد و نامش برای همیشه در بین هنرمندان و هنردوستان کشور جاوید می‌ماند.

وی یادآور شد: ما باید قدردان بازیگران، هنرمندان و فعالان توانمند عرصه سینما و تلویزیون کشورمان باشیم که توانسته‌اند گام بزرگی در شناسایی فرهنگ ناب کشورمان با بازیگری خود بردارند و در زمانی که این بازیگران و هنرمندان در حیات هستند باید قدرشان را دانست.‌

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار