ظرفیت خبرنگاران برای مقابله با دروغ‌پراکنی رسانه‌های غربی استفاده شود


ظرفیت خبرنگاران برای مقابله با دروغ‌پراکنی رسانه‌های غربی استفاده شود
تاریخ درج خبر : ۱۸ مرداد ۱۳۹۴  

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: ظرفیت خبرنگاران برای مقابله با دروغ‌پراکنی رسانه‌های غربی استفاده شود.

 

 

 

اشجری

به گزارش گیلان تایمز :

عصر امروز حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری در جمع خبرنگاران در محل اجتماعات دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان اظهار داشت: خبرنگاران حلقه واسطه بین مردم و مسئولان هستند و به‌خوبی از دغدغه‌ها و مطالبات مردم آگاهند و می‌توانند آن را به مسئولان اطلاع دهند.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران اعتلای کلمه حق هستند، افزود: روز خبرنگار، روز تجدید پیمان با شهیدانی است که رسالت اصلی آن‌ها ابلاغ رسالت انقلاب اسلامی است و دولتمردان باید به‌طور مناسب از این قشر خدوم و تحول آفرین که از اقشار زحمتکش جامعه هستند حمایت کند تا دغدغه‌هایشان کاهش یابد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: خبرنگاران چشمان تیزبین مردم هستند که باید حقایق را انعکاس دهند و ایمان داشته باشند که گام نهادن در مسیر انقلاب اسلامی، در نهایت به صبح پیروزی حق بر باطل ختم خواهد شد.

اشجری با اشاره به اینکه این روزها مصادف با سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است  به نقش خبرنگاران در خبررسانی مناسبت‌های انقلاب اسلامی اشاره کرد و تصریح کرد: خبرنگاران یاری دهنده مراسم‌ها و مناسبت‌های انقلاب اسلامی هستند.

وی افزود: کسانی‌ که برای فراخوان حضور مردم و انعکاس آن در مراسم‌ مختلف انقلاب اسلامی گزارش تهیه و یا خبر مخابره می‌کنند و یا تحلیل می‌نویسند، علم‌داران عرصه قلم و پیشتازان در مجاهده در راه خدا هستند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان افزود: امروزه که دستگاه‌های دروغ پراکنی غرب به اشکال مختلف در صدد تخریب خبر و واقعیت‌ها هستند، وظیفه خبرنگاران دلداده به انقلاب اسلامی بسیار سنگین است و باید تلاش کنند تا غیرت دینی و ولایتمداری مردم را منعکس کنند.

اشجری گفت: سالروز تاُسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و روز خبرنگار تنها ۵ روز با هم فاصله دارند و بهانه ای برای تقدیر از همه دست اندرکاران برگزاری مراسم‌ها و مناسبت‌های مربوط به انقلاب اسلامی است.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار