رئیس شورای شهر رشت: معوقات کارکنان شهرداری رشت پرداخت شود


رئیس شورای شهر رشت: معوقات کارکنان شهرداری رشت پرداخت شود
تاریخ درج خبر : ۲۹ خرداد ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

مسعود کاظمی در یکصد و نود و سومین جلسه علنی شورای شهر رشت اظهار داشت: امنیت کشور ما مرهون خون شهدا است و سربازان ایرانی با نثار خون خود اجازه تعرض به مرزهایمان را نخواهند داد.

رئیس شورای شهر رشت با بیان اینکه تروریست‌ها بدانند ملت همیشه در صحنه ایران با پایداری و همبستگی خود داعش را نابود خواهند کرد شهادت شهید عشوری را برگ زرینی از افتخارات گیلان دانست و افزود: فرزندان گیلان همواره پیرو خط ولایت فقیه هستند.

وی ضمن گرامیداشت سالروز بزرگداشت دکتر شریعتی و شهادت چمران اذعان داشت: روز قدس را پیش رو داریم و روز قدس تجلی باشکوه امت اسلامی و هم دلی و هم زبانی جهان اسلام برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین است.

رئیس شورای شهر رشت حضور پرشور مردم رشت را در روز قدس خواستار شد و بیان داشت: حضور امت اسلامی در راهپیمایی روز قدس موجب افزایش روحیه مبارزه رزمندگان فلسطین و یاس و نابودی رژیم صهیونیستی خواهد شد.

کاظمی اظهار داشت: همکار پاکبان ما در شهرداری منطقه یک پس از یافتن قطعه ارزشمندی از طلا آن را به صاحبش تقدیم کرد و اخلاق و وجدان را زیر پا نگذاشت.

وی با بیان اینکه کار ارزنده پاکبان شهرداری برگ زرین دیگری به افتخارات شهرداری افزود پیشنهاد داد: معبر،خیابان یا المانی به نام پاکبانان در رشت نامگذاری شود.

رئیس شورای شهر رشت به سرپرست شهرداری رشت توصیه کرد پرداخت حقوق پاکبانان شهرداری را در اولویت قرار دهد و همچنین پول پیمانکاران محل دپوی زباله سراوان را پرداخت کند تا تنش اجتماعی رخ ندهد.

فاطمه شیرزاد سخنگوی شورای شهر رشت نیز در این جلسه ضمن قدردانی از اقدام ارزشمند پاکبان شهرداری منطقه یک، اکبر صبری اظهار داشت: در کارگروه حمایت از اقشار آسیب‌پذیر نیز از این پاکبان تجلیل می‌کنیم.

فرهاد شوقی دیگر عضو شورای شهر رشت در این جلسه به گلایه از شورای سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری رشت پرداخت و گفت: یکی از وظایف سازمان فرهنگی ورزشی کمک به هیئت‌های مذهبی است.

عضو شورای شهر رشت افزود: سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اعلام کرده در شورای این سازمان مصوب شده که کمک به هیئت‌های مذهبی ممنوع است در حالی که افرادی که این مصوبه را در شورای سازمان امضاء کرده‌اند افراد بزرگی هستند.

شوقی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات شوراهای سازمان‌های شهرداری این است که هیچ عضوی از شورا در عضویت آن نیست و این موجب می‌شود تصمیماتی برعکس تصمیمات شورا گرفته شود.

مظفر نیکومنش نودهی نائب رئیس شورای شهر رشت در این جلسه اتمام پروژه‌های نیمه تمام شهرداری را خواستار شد و بیان کرد: تا اتمام پروژه‌های فعلی پروژه جدیدی شروع نشود.

نایب رئیس شورای شهر رشت تقویت درآمد شهرداری و پرداخت معوقات حقوق و بیمه کارکنان را به سرپرست شهرداری رشت تاکید کرد و افزود: در جهت حفظ آرامش بدنه شهرداری از جابه‌جایی مدیران شهرداری خودداری شده و امنیت شغلی کارکنان حفظ شود.

نیکومنش نودهی با اساره به قرارداد پروژه ساماندهی آرامستان به مبلغ ۳۳ میلیارد تومان بدون مصوبه شورای شهر اظهار داشت: چه ضرورتی داشت در این وضعیت شهرداری این قرارداد بسته می‌شد.

وی با بیان اینکه کارخانه آسفالت سازمان عمران شهرداری رشت به‌علت بدهی ۳۰ میلیون تومانی پلمب شده است بیان داشت: متاسفم برای سازمانی که برای ۳۰ میلیون تومان بدهی کارخانه آن پلمب شده است.

تسنیم

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار