برانکو: در بهترین حالت به استقبال لیگ هفدهم می رویم


برانکو: در بهترین حالت به استقبال لیگ هفدهم می رویم
تاریخ درج خبر : ۳۱ تیر ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

برانکو سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از سوپر جام بیان کرد: آغاز لیگ جدید با قهرمانی بهترین حالت برای تیم پرسپولیس است و این پیروزی برای ما خیلی مهم بود.به بازیکنانم به خاطر نمایش زیبایی که در زمین داشتند تبریک می گویم.از عملکرد آنها راضی هستم چرا که در ۴ هفته پس از شروع تمرینات بهترین نتیجه را کسب کردند.

وی ادامه داد: فینال را برای پیروزی بازی می کنند و این نخستین قهرمانی در سال جدید است و امیدوارم آخری نباشد.ما به بهترین نحوه توانستیم در ابتدای فصل هواداران را راضی نگه داریم.از هواداران،بازیکنان و کادر فنی، مدیریت باشگاه تشکر می کنم و انتطار دارم با همین روند قهرمانی و پیروزی کار را ادامه بدهیم.در انتظار این قهرمانی در سوپر جام بودیم.

برانکو افزود: از مشکلات بازیکنان و کادر فنی تیم نفت مطلع بودیم البته با حضور کادر فنی جدید و درخشان مطمئن هستم در مدت کوتاه می تواند به حریف خطرناکی تبدیل شود.

وی تصریح کرد: در گذشته هم اعلام کردیم هذفمان بیشترین برد و قهرمانی است.با تمام توان در سه جام پیش رو تلاش می کنیم و طبیعی است که تا یک ماه دیگر بهتر از این باشیم.

سرمربی تیم پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد: همت جزو بازیکنان پرسپولیس است و مدارکش را از کانادا گرفته ودر کنار بازیکنان جوان تیم تمرین خواهد کرد تا ببینیم در یک سال آینده در چه سطحی قرار می گیرد.

باشگاه خبرنگاران

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار