نماینده رودسر:گزارش تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان مهرماه درمجلس قرائت می‌شود


نماینده رودسر:گزارش تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان مهرماه درمجلس قرائت می‌شود
تاریخ درج خبر : ۰۳ مرداد ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

اسدالله عباسی درباره آخرین وضعیت مؤسسه کاسپین اظهار داشت: موسسه اعتباری کاسپین در فرصتی که در اختیار دارد و با فروش اموال خود موظف است بدهکاری خود به سپرده‌گذران را پرداخت کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: براساس آخرین جلسه‌ای که برگزار شد یک هفته فرصت در اختیار موسسه کاسپین گذاشته شده است که علی‌الحساب با منابعی که در اختیار دارد بخشی از بدهی خود به سپرده‌گذاران را پرداخت کند.

عباسی با تاکید بر دفاع وی از حقوق سپرده‌گذاران موسسه کاسپین بیان کرد: در دفاع از حقوق سپرده‌گذاران تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم و امیدواریم مسئولان دولت نیز در پیگیری و پرداخت و هر چه سریع‌تر حق و حقوق سپرده‌گذاران تمام توان خود را به‌کار گیرند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به آخرین نتایج تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تقریباً پایان یافته است و کارشناسان در حال جمع آوری آخرین مصوبات و بررسی‌های خود هستند.

وی تصریح کرد: گزارشی از نتیجه پیگیری‌های و بررسی‌های انجام شده در رابطه با صندوق ذخیره فرهنگیان در نهایت تا نیمه اول شهریورماه تکمیل و به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می‌شود و مهرماه در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به‌صورت گزارش قرائت می‌شود.

تسنیم

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار