اعتراض سپیدرود به تاریخ دیدار با سپاهان


اعتراض سپیدرود به تاریخ دیدار با سپاهان
تاریخ درج خبر : ۲۹ مرداد ۱۳۹۶  

گیلان تایمز به نقل از باشگاه سپیدرود رشت:

پس از اعلام برنامه بازی‌های هفته پنجم لیگ برتر و اعتراض باشگاه سپیدرود به فاصله کم‌تر از چهار روزه بین دیدار با پیکان و سپاهان، مسئولان برگزاری مسابقات لیگ برتر قول مساعد دادند که تاریخ دیدار با سپاهان تغییر خواهد کرد اما در کمال تعجب و علی رغم تغییر زمان بازی تیم‌هایی مانند پیکان، فولاد، استقلال خوزستان و گسترش فولاد که مانند سپیدرود، روز جمعه به میدان رفته بودند، به درخواست سپیدرود ترتیب اثر داده نشد و اگر قرار بود چنین اتفاقی رخ دهد باید مسابقه سپیدرود و پیکان در هفته چهارم مانند سایر تیم‌ها یک روز زودتر برگزار می‌شد.

این رویداد در حالی رخ داده که باشگاه سپاهان به عنوان میزبان سپیدرود، در هفته چهارم یک روز زودتر مسابقه‌اش را برگزار کرده است. همچنین سپیدرود مجبور شده بدون تمرین و با یک جلسه ریکاوری در برابر سپاهان قرار بگیرد و با توجه به نبود پرواز مستقیم رشت به اصفهان و بعد مسافت زمینی، یقینا این امر موجب کیفیت منفی در روز مسابقه برای تیم سپیدرود خواهد شد.

این که چرا سازمان لیگ در تغییر برنامه‌ها سیاست یک بام و دو هوا را در پیش می‌گیرد بر باشگاه سپیدرود پوشیده است. این باشگاه منتظر شنیدن دلایل مسئولان سازمان لیگ است.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار