نماینده مردم آستانه:دولت به تعهد خود درباره “احداث پل کابلی” آستانه اشرفیه عمل نکرد


نماینده مردم آستانه:دولت به تعهد خود درباره “احداث پل کابلی” آستانه اشرفیه عمل نکرد
تاریخ درج خبر : ۰۹ شهریور ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

محمدحسین قربانی با بیان اینکه طرح حرم آستانه اشرفیه برعهده شهرداری است، اظهار داشت: متاسفانه شهرداری آستانه اشرفیه تاکنون هیچ اقدامی در این زمینه انجام نداده است.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس با اشاره به عملکرد شهرداری آستانه اشرفیه که تاکنون فضای خوبی را برای سرمایه‌گذاران بخش خصوصی ایجاد نکرده است، گفت: تاکنون اراده‌ای قوی در شهرداران گذشته آستانه اشرفیه برای پیشرفت این شهر نبوده است.

قربانی با اشاره به اینکه از جمله مطالبات حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه مدیریت منابع آبی کشاورزی است اعلام کرد: آسیب دیدن کشاورزان در منطقه آستانه اشرفیه به‌دلیل پائین دست بودن آبخور سد سپیدرود و هدر رفتن آب آن است.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس با تاکید بر اینکه در حوزه منطقه‌ای و شهرستان آستانه اشرفیه زیرساخت‌های خوبی وجود دارد خاطرنشان کرد: آسفالت روستایی، راه روستایی، آب روستایی و گاز روستایی از جمله زیرساخت‌های شهرستان آستانه اشرفیه است.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه انجام نشدن ۳ پروژه ملی باعث رنجش بسیار در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه است اظهار داشت: دولت در خصوص پل کابلی آستانه اشرفیه تعهداتی داد که تاکنون پیگیری نکرده است.

وی با بیان اینکه جاده سه راه رودبنه به انبارسر و کیاشهر به دستک باید تعریض شود و روشنایی جاده آستانه اشرفیه به کیاشهر نیز یکی از کارهای اصلی است و باید در مورد آن برنامه‌ریزی شود گفت: تکمیل ظرفیت منبع ۱۰ هزار مترمکعبی آب آستانه اشرفیه یکی از دغدغه‌های مهم در این شهر است.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس با اشاره به اینکه ۳ محور در آستانه اشرفیه وجود دارد که به‌علت متراکم بودن و منتهی شدن به دریا و حجم ورود گردشگر بسیار آسیب‌زاست و حتی تلفاتی را نیز برای شهرستان آستانه اشرفیه در بر داشته افزود: جاده آستانه به رودبنه در گذشته تعریض شده است.

تسنیم

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار