نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی:”مصطفی سالاری”می‌تواند استاندار ‌خوبی برای گیلانیان باشد


نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی:”مصطفی سالاری”می‌تواند استاندار ‌خوبی برای گیلانیان باشد
تاریخ درج خبر : ۰۴ مهر ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

جبار کوچکی‌نژاد عصر امروز در حاشیه مراسم معارفه استاندار گیلان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کشمکش‌های زیادی برای انتخاب استاندار گیلان پیش آمد و افراد در جناح های سیاسی تلاش کردند اشخاص وابسته به جناح خود را به‌عنوان استاندار معرفی کنند.

وی با اعلام اینکه استاندار جدید گیلان علاوه بر تجربه استانداری و ویژگی‌های مثبت خود در زمینه‌های مختلف تحربه دارد خاطرنشان کرد: مصطفی سالاری با بهره گیری از ظرفیت‌های استان ‌گیلان می‌تواند استاندار ‌خوبی برای گیلانیان باشد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجربیات مصطفی سالاری در شرکت نفت بیان داشت: سایت نفتی خزر که در توسعه و اشتغال استان گیلان بسیار موثر است باید در زمان استانداری مصطفی سالاری راهاندازی شود.

کوچکی نژاد افزود: در حوزه صنایع تلفیقی، گردشگری و منطقه آزاد در استان گیلان ظرفیت‌های خوبی وجود دارد و استاندار گیلان می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌های استان گیلان و توجه به این ظرفیت‌ها به رشد اقتصادی استان گیلان کمک کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود بنیاد نخبگان و مجموعه‌های تحقیقاتی در استان گیلان عنوان داشت: رشد و توسعه شهرک‌های علمی و شرکت‌های دانش بنیان در توسعه استان گیلان موثر است و استاندار جدید گیلان‌ می‌تواند از وجود آن‌ها بهره ببرد.

تسنیم

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار