کوچکی نژاد: تعیین تکلیف تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان/ احراز برخی از تخلفات


کوچکی نژاد: تعیین تکلیف تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان/ احراز برخی از تخلفات
تاریخ درج خبر : ۱۰ مهر ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به آماده شدن گزارش هیئت گفت: هرچند برخی از تخلفات محرز شده اما فردا جلسه‌ای با حضور برخی از مسئولین ازجمله مدیرعامل بانک سرمایه برگزار می‌شود تا دفاعیات آقایان در این زمینه شنیده و بعد تصمیم نهایی گرفته شود.

 

جبار کوچکی نژاد نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: فردا سه‌شنبه در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس جهت بررسی گزارش تحقیق و تفحص جلسه‌ای برگزار می‌شود و برخی از مسئولین در این جلسه حضور می‌یابند.

وی بابیان اینکه علی‌اصغر فانی وزیر سابق آموزش‌وپرورش که در دوران وزارت وی این تخلفات صورت گرفت در این جلسه حضور خواهد داشت، افزود: همچنین مسئولین فعلی وزارت آموزش‌وپرورش، هیئت‌مدیره و مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، مدیرعامل و مسئولین فعلی بانک سرمایه و برخی دیگر از مسئولین به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دعوت شدند.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: گزارش هیئت آماده‌شده اما باید دفاعیات طرف مقابل را هم شنید و بعد در این زمینه تصمیم نهایی گرفت.

کوچکی نژاد گفت: هرچند که برای ما برخی تخلفات محرز شده اما ما آماده شنیدن توضیحات و دفاعیات طرف مقابل و همه مسئولین و مقاماتی که در این زمینه مسئولیت داشته و دارند، هستیم.

وی تصریح کرد: به نظر می‌رسد گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تا آخر مهر نهایی شود و برای قرائت در صحن مجلس در دستور کار قرار گیرد.

بولتن نیوز

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار