بهارمست مطرح کرد: خیال هواداران راحت کعبی در سپیدرود می ماند


بهارمست مطرح کرد: خیال هواداران راحت کعبی در سپیدرود می ماند
تاریخ درج خبر : ۲۰ آبان ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

علی بهارمست در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار داشت: روز گذشته در یک دیدار دوستانه در ورزشگاه سردار جنگل به مصاف مهتاب بافت تیم لیگ استانی گیلان رفتیم که این بازی را با نتیجه ۴ بر دو برنده شدیم.

وی افزود: تمرینات تیم ما برای بازی با ذوب‌آهن که روز ۲۹ آبان است پیگیری می‌شود ولی متاسفانه برای آن مسابقه حسین ابراهیمی را به دلیل محرومیت و امید سام‌کن را به علت آسیب دیدگی در اختیار نخواهیم داشت.

سرپرست تیم سپیدرود در خصوص مشکلات مالی در این باشگاه گفت: ما همچنان امیدوار هستیم مشکلات باشگاه و مسائل مالی حل شود. این انتظار می‌رود که مسئولان به حال تیم پر طرفدار سپیدرود فکری کرده چون انصافا سه سال است که درگیری این موضوع هستیم.

وی در خصوص بحث جدایی حسین کعبی از سپیدرود در نیم فصل گفت: کعبی یکی از محبوب ترین بازیکنان سپیدرود است که ۲ سال در این تیم زحمت کشیده اما او مشکلات خانوادگی دارد و دلتنگ پسر خود است.

ما هم به دنبال این هستیم که راهکاری پیدا کنیم تا مشکل وی حل شود، البته با توجه به علاقه کعبی به سپیدرود از همینجا اعلام می‌کنم که خیالشان راحت باشد کعبی در نیم فصل دوم در کنار ما خواهد بود.

فارس

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار