ارسال ۶ هزار اثر به دبیرخانه جشنواره تحلیل محتوا


ارسال ۶ هزار اثر به دبیرخانه جشنواره تحلیل محتوا
تاریخ درج خبر : ۲۴ آبان ۱۳۹۶  

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش استان گیلان از ارسال ۶ هزار اثر به دبیرخانه جشنواره تحلیل محتوا خبرداد گفت: علاقمندان به شرکت در هشتمین دوره جشنواره می توانند تا ۳۰ آبان از طریق سامانه Roshd.ir آثار خود را ارائه کنند .

به گزارش گیلان تایمز، محمد امجدی در جمع خبرنگاران از ارسال ۶ هزار اثر به دبیرخانه جشنواره تحلیل محتوا خبرداد و اظهار کرد: علاقمندان به شرکت در هشتمین دوره جشنواره تحلیل محتوا می توانند تا ۳۰ آبان از طریق سامانه Roshd.ir آثار خود را ارائه کنند.

معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش استان گیلان افزود: تولید محتوای الکترونیکی متناسب با محتوای کتب درسی و مفاهیمی از قبیل محیط زیست، آموزش شهروندی، مهارت زندگی، اقتصاد مقاومتی، تقویت ایمان، ولایت، عفاف و حجاب، ارزش های انقلاب اسلامی و سبک زندگی ایرانی – اسلامی مورد توجه است.

وی افزود: جشنواره تولید محتوای الکترونیکی با هدف توسعه استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات، ایجاد زمینه مناسب برای شناسایی و پرورش توانمندی های معلمان و دانش آموزان، توانمند سازی مدرسه و ایجاد زمینه مناسب جهت تولید محتوای الکترونیکی های خاص، برای دانش آموزان با نیازهای ویژه هر ساله در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می شود.

معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان خاطرنشان کرد: آموزگاران و دبیران دوره ابتدایی و متوسطه اول و دوم، شاغلان مدارس استثنایی، غیردولتی و استعدادهای درخشان، هنرآموزان هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش، مدرسان دانشگاه فرهنگیان، کلیه کارکنان آموزشی و اداری شاغل در ادارات مدارس عادی و استثنایی و دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

گفتنی است؛ از ۳ اردیبهشت ماه تا ۳۰ آبان ماه علاقمندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره در اداره کل آموزش و پرورش استان ارسال کنند و تاکنون ۶ هزار اثر به دبیرخانه استانی جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رسیده است.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار