قلعه نویی چگونه ژنرال شد؟


قلعه نویی چگونه ژنرال شد؟
تاریخ درج خبر : ۲۵ آبان ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

قلعه نویی چگونه ژنرال شد؟حسن زمانی عضو هیئت مدیره استقلال درباره شکایت امیر حسین صادقى گفت: من اسمى از هیچ فردى در صحبت هایم گذشته ام نبردم، اما در این میان در مورد امیر حسین صادقى باید بگویم من شخصا شاهد زحماتش در استقلال بودم و من فقط حرفم این است وقتی یکى این همه براى این تیم زحمت مى کشد و در تیم ملى هم بازى کرده نباید مسائل داخلى و خانوادگى را بیرون مطرح کند. بهتر بود به باشگاه استقلال مى آمد و پیگیرى مى کرد و در نهایت اگر به مشکلى برخورد می کرد خود ما قطعا در کنارش بودیم تا او به حقش برسد. من از دیگر عزیزان هم همین گله را دارم. وقتى تیمى همچون استقلال را انتخاب و در آن بازى مى کنند نباید اجازه دهند این تیم در بیرون مساله و حاشیه برایش درست شود.

زمانى بیان کرد: بهتر بود صادقى نامه اى را به هیئت مدیره می نوشت که من عضو خانواده استقلال هستم و نمى خواهم مساله را بیرون عنوان کنم و به این موضوع رسیدگى کنید که بدون شک من خودم پیگیر این موضوع مى شدم و از طریق مدیرعامل این مساله را پیگیرى مى کردم.

او در مورد شکایت مرفاوى و قلعه نویى که عنوان کردند از استقلال کسى با آن‌ها تماس نگرفته است گفت: این افراد عضو خانواده استقلال هستند و به طور حتم نباید منتظر تماس مدیرعامل باشند. این افراد محل باشگاه را مى شناسد و مى توانند به قسمت مالى باشگاه مراجعه کنند و یا نزد مدیرعامل بروند. اگر از این ٢ تا جا نتوانستند نتیجه بگیرند مى توانند با هیئت مدیره ارتباط برقرار کنند. لطفا مسائل خانوداگى و داخلى را بیرون مطرح نکنند. قلعه نویى و دیگر دوستان براى استقلال زحمات بسیارى کشیده اند . واقعا جا دارد از آن‌ها قدردانى شود. نباید اجازه دهیم مسائل به این جا کشیده شود. قلعه نویى و دیگر افراد صاحب خانه هستند و بیایند به خانه خود سر بزنند و گله خود را مطرح کنند.

زمانى بیان کرد: وقتى باشگاه اطلاعیه داده باید این افراد مراجعه مى کردند. یا نماینده خود را به باشگاه مى فرستادند تا در جریان قرار بگیرند. این افراد عضو باشگاه هستند و تنها گله ما و هواداران این است که مسائل را چرا به بیرون مى کشانند و باعث درست کردن حاشیه براى استقلال مى شوند. ما این حق را باید به هواداران بدهیم که یک عمر آنها را تشویق کرده اند و نباید بروند دست به شکایت بزند و با آبروى باشگاه بازى کند.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: این آقایان با نام استقلال به اینجا رسیدند و به طور حتم اگر نام استقلال نبود این افراد هم کاره ای نبودند و کسى براى آن‌ها تره هم خورد نمى کرد. حالا که با استقلال به اینجا رسیدند جایگاه این باشگاه را هم حفظ کنند.

زمانى گفت: امیر حسین صادقى را استقلال صادقى کرد. قلعه نویى با استقلال قلعه نویى شد. مرفاوى با استقلال مرفاوى شد. ما براى تمامى این افراد ارزش ویژه قائل هستیم و بهتر است مسائل را در باشگاه حل کنند. دعوا و شکایت فقط حاشیه درست کردن براى استقلال است. من از تمامى این عزیزان که تمام دوستان من نیز هستند این درخواست و خواهش را دارم که مسائل را بیایند و با ما مطرح کنند و هر حق و حقوقى هم که داشته باشند مطمئن باشند ما اجازه نمى دهیم مشکلى برایشان پیش بیاید.

زمانى درباره اینکه آیا استقلال مجوز حرفه اى را گرفته است یا خیر گفت: بله هواداران استقلال خیالشان راحت باشد و دیگر هیچ گونه مشکلى وجود ندارد.

او درباره اینکه آیا کنفدراسیون فوتبال آسیا این مساله را تایید کرده است یا خیر بیان کرد: تا به اینجا که ما مشکلى خاصى ندیدیم که بخواهیم بگوییم مشکل داریم. به این ترتیب ما تایید شده این موضوع را مى بینیم. کنفدراسیون فوتبال آسیا معمولا از طریق فدراسیون فوتبال نامه نگارى این مسائل را دنبال مى کنند. تا الان چیز خاصى به ما اعلام نشده بنابراین صد در صد مساله حل شده و هیچ جاى نگرانى نیست.

باشگاه خبرنگاران

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار