گیلان قهرمان مسابقات کشتی فرنگی کشور شد


گیلان قهرمان مسابقات کشتی فرنگی کشور شد
تاریخ درج خبر : ۲۶ آبان ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

در پایان روز دوم مسابقات کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور، چهره تیم‌های برتر این مسابقات مشخص شد که تیم گیلان با برتری ۶ بر ۴ مقابل خراسان شمالی موفق به کسب مقام قهرمانی این مسابقات شد.

تیم‌های خراسان جنوبی، زنجان، آذربایجان غربی، گلستان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد و همدان به ترتیب رتبه‌های سوم تا دهم را به دست آوردند.

در رده‌بندی انفرادی این مسابقات نیز امین مرادخانی از آذربایجان غربی در وزن ۵۵ کیلوگرم، مهران محسنی در وزن ۶۰ کیلوگرم، مهدی یاری فرد در وزن ۶۳ کیلوگرم، امیرحسین گروسی در وزن ۶۷ کیلوگرم، علیرضا افتخاری مقدم از خراسان جنوبی در وزن ۷۲ کیلوگرم، فرید محمدی از خراسان شمالی در وزن ۷۷ کیلوگرم، ابوالفضل صاحب‌کاری از خراسان جنوبی در وزن ۸۲ کیلوگرم، دانیال اکبری از گلستان در وزن ۸۷ کیلوگرم، سجاد رسولی از گیلان در وزن ۹۷ کیلوگرم و محمد سروش رنجبر در وزن ۱۳۰ کیلوگرم مقام قهرمانی این مسابقات را کسب کردند.

گفتنی است رقابت‌های کشتی فرنگی بزرگسالان قهرمانی کشور در گروه ج در روزهای ۲۴ و ۲۵ آبان ماه به میزبانی هیأت کشتی گیلان در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار شد و تیم گیلان با کسب مقام قهرمانی در این مسابقات موفق به صعود به گروه ب کشتی فرنگی بزرگ‌سالان قهرمانی کشور شد.

فارس

 

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار