کمک جامعه مهندسی گیلان به زلزله زدگان غرب کشور


کمک جامعه مهندسی گیلان به زلزله زدگان غرب کشور
تاریخ درج خبر : ۲۷ آبان ۱۳۹۶  

اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان می‌توانند اقلام مورد نیاز خود به زلزله زدگان غرب کشور را به روابط عمومی سازمان در رشت و دفاتر نمایندگی در شهرستان‌ها تحویل دهند.

به گزارش گیلان تایمز، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان، طبق هماهنگی بعمل آمده با سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمانشاه مهندسین محترم عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گیلان می‌توانند جهت کمک نقدی به زلزله زدگان غرب کشور، مبلغ مورد نظر خود را به شماره حساب: ۱۴۰۲۶۴۴۴۳۸ و یا شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۶۶۶۵۱۳۵۶۷ به نام سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمانشاه واریز نمایند.

همچنین کمک‌های غیر نقدی خود را می‌توانند در رشت به روابط عمومی سازمان و در شهرستان‌ها به دفاتر نمایندگی تحویل دهند. اقلام حیاتی مورد نیاز مناطق زلزله زده شامل پتو، چادر جهت اسکان، پوشاک گرم به ویژه برای کودکان، پوشک بچه و شیرخشک و دستمال کاغذی، مواد غذایی (کنسرو مرغ و لوبیا و قارچ)، بیسکویت و کیک‌های خشک و نان بسته‌ای دارای ماندگاری طولانی، خرما، مواد بهداشتی(شوینده و ژل های ضدعفونی کننده)، ظروف آلومینیومی و یک بار مصرف (قابلمه، کاسه و قاشق و ‌…) می‌باشد.

براساس این گزارش مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان می‌توانند همه روزه (روزهای تعطیل و غیرتعطیل) تا ساعت ۱۷ اقلام خود را جهت کمک به آسیب دیدگان زلزله غرب کشور در رشت به روابط عمومی سازمان و در شهرستان‌ها به دفاتر نمایندگی تحویل دهند.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار