مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان: محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان فردا اعزام می شود


مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان: محموله کمک رسانی جامعه دریایی گیلان به زلزله زدگان فردا اعزام می شود
تاریخ درج خبر : ۲۷ آبان ۱۳۹۶  

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به برودت هوا و سرمای مناطق زلزله زده کرمانشاه اقلام اولویتدار را جمع آوری کردیم و محموله مذکور در حال بارگیری است و فردا ارسال می شود.

مهندس حسین چراغی، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان با ابزار تاسف از وقوع حادثه دردناک زلزله در غرب کشور، اظهار کرد: از خداوند متعال برای بازماندگان صبر خواستاریم.

وی از ارسال محموله جامعه دریایی و بندری استان گیلان برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه خبر داد و افزود: از ساعات اولیه انتشار خبر زلزله با مدیران گمرک استان و شرکت کشتیرانی خزر برنامه ریزی کردیم تا با استفاده از منابع موجود، نسبت به تهیه ملزومات مورد نیاز هموطنان حادثه دیده در اسرع وقت اقدام کنیم.

این مقام مسئول، با بیان اینکه اولین محموله اقلام مورد نیاز شامل وسائل گرمایشی، مواد غذایی و محصولات بهداشتی است، خاطرنشان کرد: با توجه به برودت هوا و سرمای منطقه اقلام اولویتدار را جمع آوری کردیم و محموله مذکور در حال بارگیری است و فردا ارسال می شود تا به دست هموطنانمان برسد.

چراغی، با اشاره به استقبال خوب مردم شهرستان انزلی جهت کمک رسانی در کنار جامعه دریایی و بندری استان، گفت: قطعا محموله های بعدی طی روزهای آینده ارسال خواهند شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان خاطرنشان کرد: آمادگی اعزام همکاران به منطقه وجود دارد تا در صورت نیاز به امدادرسانی بپردازند.

وی پایانه مسافری بندرانزلی واقع در مرکز شهر را محل پذیرش کمک های مردمی دانست و یادآور شد: این محل به صورت تمام وقت آماده جمع آوری اقلام مورد نیاز و اعزام آن به مناطق زلزله زده است.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار