کسب عنوان سومی کوهنوردی جهان توسط دانشجوی دانشگاه پیام نور گیلان


کسب عنوان سومی کوهنوردی جهان توسط دانشجوی دانشگاه پیام نور گیلان
تاریخ درج خبر : ۲۷ آبان ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

کسب عنوان سومی جهان توسط آرمان حداد هیمالیانورد عضو تیم ملی کوهنوردی و دانشجوی دانشگاه پیام نور گیلان.
آرمان حداد هیمالیانورد پرافتخار گیلانی حکم و مدال برنز جهانی را بجهت صعود موفقیت آمیز به قله برودپیک هیمالیا با ارتفاع ٨٠۴٨ متر در کشور پاکستان و مدال برنز آسیا برای صعود موفقیت آمیز به قله کورژنوسکایا با ارتفاع ٧١٠۵ متر در کشور تاجیکستان دریافت نمود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور گیلان؛ مجمع عمومی هیئت کوهنوری و صعودهای ورزشی استان گیلان با حضور وحید زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ایران و دکتر مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با حضور اعضای مجمع از سراسر استان، قهرمانان، مربیان، داوران و پیشکسوتان کوهنوردی در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد. پس از بررسی عملکرد و برنامه های آتی هیئت، در مراسمی باشکوه با اعطای مدال و حکم جهانی و آسیایی از چهار کوهنورد حرفه ای گیلان که در تابستان امسال موفق به صعود به قلل مرتفع جهان شده اند توسط رئیس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان تجلیل بعمل آمد.
بر این اساس آرمان حداد هیمالیانورد پرافتخار گیلانی حکم و مدال برنز جهانی را بجهت صعود موفقیت آمیز به قله برودپیک هیمالیا با ارتفاع ٨٠۴٨ متر در کشور پاکستان دریافت کرد .

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار