هادی نوروزی در کمک به زلزله زدگان شریک می شود


هادی نوروزی در کمک به زلزله زدگان شریک می شود
تاریخ درج خبر : ۲۸ آبان ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

خانواده مرحوم هادی نوروزی همانند سایر مردم قصد دارند که به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کنند، براین اساس قرار است لباس  مرحوم هادی نوروزی که منقش به نام امام رضا (ع) است برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه به مزایده گذاشته شود.

معصومه ابراهیم پور همسر مرحوم نوروزی ضمن تایید این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: شب قبل از تولد هانی تصمیم گرفتم که پیراهن همسرم را که منقش به نام امام رضا (ع) است را برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه به مزایده بگذارم تا دل بچه های زلزله زده را خوشحال کنم.

او ادامه داد: در ابتدا قرار بود هانی پسرم این لباس را بر تن کند اما بعد به همراه هانی تصمیم گرفتیم که این پیراهن تقدیم زلزله زدگان کرمانشاه کنیم تا کمکی به آنها کرده باشیم.

همسر مرحوم نوروزی بیان کرد: به هر حال من و هانی بر سر مزار هادی رفتیم و از او اجازه گرفتیم تا این لباس را تقدیم بچه های کرمانشاه کنیم. با توجه به اینکه شب شهادت امام رضا (ع) با تولد هانی همزمان بود، پسرم اجازه نداد حتی کیک تولد برایش بگیرم. پسرم ارادت خاصی به امام رضا (ع) دارد و قرار شد لباس هادی که منقش به نام امام رضا (ع) است به مزایده بگذاریم.

او در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم این اقدام خداپسندانه باعث خوشحالی زلزله زدگان کرمانشاه شود و دل بچه های زلزله ده شاد شود.

باشگاه خبرنگاران

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار