انتقاد دبیرکل جامعه روحانیت از حاشیه‌سازی‌ها/ وضعیت بیکاری نگران‌کننده است


انتقاد دبیرکل جامعه روحانیت از حاشیه‌سازی‌ها/ وضعیت بیکاری نگران‌کننده است
تاریخ درج خبر : ۰۸ آذر ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز گفت: جامعه روحانیت مبارز به‌عنوان یک تشکل دینی و انقلابی نمی‌تواند نسبت به مشکلات اقتصادی مردم بی‌توجه باشد.

آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی دبیر کل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه، جامعه روحانیت مبارز پیگیر مشکلات اقتصادی مردم است، گفت: مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم امروز بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود و لازم است که مسئولین محترم ازجمله دولت نسبت به رفع مشکلات معیشتی مردم اقدامات عملی بیشتر انجام بدهد.

وی با بیان اینکه، بیکاری جوانان از مهم‌ترین دغدغه‌های کشور است، تصریح کرد: وضعیت بیکاری جوانان در حد نگرانی جدی است و دلسوزان باید درباره بیکاری جوانان احساس مسئولیت کنند؛ به نظر می‌رسد عدم توجه کامل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی موجب افزایش مشکلات اقتصادی شده باشد.

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه جامعه روحانیت مبارز به عنوان یک تشکل دینی و انقلابی نمی‌تواند نسبت به مشکلات اقتصادی مردم بی‌توجه باشد؛ افزود: متأسفانه برخی به جای پرداختن به مشکلات اقتصادی مردم، از حاشیه‌سازی و پرداختن به حاشیه استقبال می‌کنند در حالی که حاشیه‌سازی و دنبال‌روی از حاشیه‌ها مانع توجه به مشکلات اصلی مردم شده است.

خبر آنلاین

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار