ذوالفقارنسب: پرسپولیس به احتمال بیش از ۷۵ درصد صعود می‌کند/ به صعود استقلال و تراکتورسازی خیلی خوش‌بین نیستم


ذوالفقارنسب: پرسپولیس به احتمال بیش از ۷۵ درصد صعود می‌کند/ به صعود استقلال و تراکتورسازی خیلی خوش‌بین نیستم
تاریخ درج خبر : ۱۵ آذر ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

بیژن ذوالفقارنسب درباره قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا و هم‌گروهی پرسپولیس با الوصل امارات، السد قطر و برنده دیدار نسف‌قارشی ازبکستان و الفیصله اردن اظهار داشت: هر چند فکر می‌کنم خیلی زود است در این باره صحبت کنیم چون تیم‌های حوزه خلیج فارس می‌توانند با بودجه مناسبی که دارند، بازیکنان خوبی جذب کنند. با این حال فکر می‌کنم پرسپولیس در گروه خوبی قرار گرفته است.

وی درخصوص گروه تیم‌های استقلال و تراکتورسازی، با بیان اینکه گروهی که می‌توان به توفیق نمایندگان ایران امیدوار بود، گروه پرسپولیس است، گفت: استقلال در گروه سختی قرار دارد. متأسفانه این تیم باثبات نیست و قدرت همیشگی را ندارد که در لیگ قهرمانان آسیا، هدف‌گذاری کند. تراکتورسازی هم توان سال‌های گذشته را ندارد و جایگاه خوبی هم در جدول ندارد. این تیم باید در نیم‌فصل بازیکن بگیرد و خود را تقویت کند.

ذوالفقارنسب در مورد هم‌گروهی تراکتورسازی با الاهلی عربستان و الجزیره امارات خاطرنشان کرد: الاهلی امکانات بسیاری دارد، اما الجزیره تیمی متوسط است و مشخص نیست چه بازیکنانی به این تیم اضافه می‌شوند. در هر حال تراکتورسازی قدرت سال‌های گذشته را ندارد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که چقدر به صعود تیم‌های ایرانی از گروه‌های خود امیدوار است، به تسنیم گفت: پرسپولیس به احتمال بیش از ۷۵ درصد از گروه خود صعود می‌کند، اما دو نماینده دیگر ایران یعنی استقلال و تراکتورسازی باید خیلی تقویت شوند وگرنه با وضعیت موجود دو تیم، زیاد به صعود این دو تیم از گروه‌های خود خوش‌بین نیستم.

تسنیم

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار