منتقدین انتصاب رئیس مرکز بهداشت لاهیجان و بلوغ سیاسی/ سیدمجتبی نعیمی


منتقدین انتصاب رئیس مرکز بهداشت لاهیجان و بلوغ سیاسی/ سیدمجتبی نعیمی
تاریخ درج خبر : ۲۲ دی ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

خبر خوبی که دیروز شنیدم خبر انتصاب دوستم دکتر دل آور به عنوان سرپرست شبکه بهداشت لاهیجان بود.

خوبی این خبر بیش از هر چیزی به این علت بود که یک اصولگرا در دولتی غبراصولگرا بکار گرفته شده این یعنی رقابت های انتخاباتی سر جای خودش؛ اما در اداره کشور باید از همه ظرفیت های موجود استفاده کرد، واقعا از همه ظرفیت های  موجود استفاده کنیم. واقعا در عمل و نه فقط در حرف؛ نکته خوشحال کننده این خبر عملی شدن این قضیه بود و این یعنی بلوغ سیاسی. بلوغ سیاسی هر دو طرف که با وجود اختلاف دیدگاه دست همدیگر را می گیرند و به یکدیگر کمک می کنند.

البته ناگفته نماند که شنیده شده بعضی از دوستان اصولگرا و اصلاح طلب در مورد این انتصاب موضع منفی گرفتند. وجه مشترکشان هم این بود که چرا  یک اصولگرا در دولت غیراصولگرا مشغول به کار شده است.

نمی دانم باید به این دوستان چگونه جواب داد که ناراحت نشوند؛ اما دوست عزیزی که بخاطر دعواهای قبیله ای خدمت رسانی به مردم را در یک وزارتخانه تخصصی غیرسیاسی معطل می گذاری بدانید که شما هنوز به بلوغ سیاسی نرسیده اید. وقتی ما جوان ها به یکدیگر رحم نمی کنیم، از دیگران چه انتظاری داریم؟

گیلان تایمز: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای پذیرش محتوای آن نمی باشد و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه منتشر می شود.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار