خراسانی مشاور حقوقی و سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت: آقای حسنی؛ شما با کاشتن بذر نفاق در سپیدرود رشت بدنبال چه منافعی هستید؟!


خراسانی مشاور حقوقی و سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت: آقای حسنی؛ شما با کاشتن بذر نفاق در سپیدرود رشت بدنبال چه منافعی هستید؟!
تاریخ درج خبر : ۲۴ دی ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

فرهاد خراسانی سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت در پی اظهارات حسنی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در برنامه جهت دار و سیاسی ورزشی “با ورزش” شبکه باران؛ در مقام دفاع از حقوق باشگاه سپیدرود رشت و پاسخگویی به اظهارات این نماینده و در جهت شفاف سازی اذهان عمومی پاسخ این نماینده را اینگونه داد.
خراسانی گفت:
در مسائل تخصصی در ورزش مثل فوتبال که احتیاج به دانش؛  تجربه و تخصص است جایی برای اظهار نظر غیر متخصصین وجود ندارد تا موافقت آنها منشا اثر یا مخالفت شان موجب ضرر باشد.
حسنی نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در برنامه جهت دار با ورزش مطالبی خارج از واقعیت بیان نمودند که ناشی از جهل به قانون و مسائل حقوقی است که لاجرم در مقام پاسخ برآمدم.

استدلال ادبی که آقای حسنی در برنامه با ورزش ابراز نمودند بیشتر شبیه قیاس و شباهت بوده  و این روش در استدلالات منطقی و حقوقی جایگاهی ندارد چون در منطق و در علم حقوق عناوین واقعیه معتبرند نه تعاریف ظاهریه !
آقای حسنی حتما می دانند که تفنن در گفتار و بکار بردن واژه های نامنطبق با واقعیت های اجتماعی جایش در قانون نیست و آقایان بعضا اینگونه تصور نکنند که فقط ساعت خودشان زمان درست را نشان می دهد!
جناب آقای حسنی؛ چند سوال از شما دارم؟  شما تا کنون کجا تشریف داشتید و چه قدم مثبتی برای این تیم مردمی برداشتید؟
جناب اقای حسنی؛ چرا سیاست را به این تیم غیرسیاسی نسبت می دهید؟  آیا آرامش ایجاد شده در تیم سپیدرود رشت آرامش شما را برهم و شما رو متضرر نموده که دلواپس شده اید؟
جناب آقای حسنی؛ توجه فرمایید که رویکرد مدیریت و مالک جدید سپیدرود رشت علمی؛ آکادمیک؛ اقتصادی؛  فرهنگی و ورزشی منهای سیاسی است.
جناب اقای حسنی؛ بهتر است به جای شعار و تفرقه و انتقاد؛  حتی برای یکبار هم که شده خودتان در عمل وارد میدان شوید یا حداقل از شما یاد بگیریم که عدم توانایی و عدم پتانسیل خود را با حسادت نسبت به سایر نمایندگان نشان ندهیم و اگر از همکاران خود عقب ماندیم صبر و حوصله پیشه کنیم و چنانچه کاری نمی توانیم برای این تیم مردمی و با ریشه انجام دهیم حداقل برای موفقیت و پیروزی این تیم ارزشمند دعا کنیم.
جناب اقای حسنی؛ دکتر تن زاده یک شخصیت علمی و اقتصادی است و به هیچ جناح و سمت و سویی وابستگی سیاسی نداشته و یک شخصیت کاملا مستقل است و حضور وی در فوتبال و باشگاه سپیدرود رشت صرفا جهت کمک به فوتبال رشت و مباحث اقتصادی آن است و هرگز و ابدا خود را آماده حضور در کرسی های سیاسی از جمله نمایندگی مجلس یا شورای شهر نکرده و اصولا چنین قصدی هم ندارد و هر کس در مورد ایشان چنین ادعایی دارد ( البینه علی المدعی هر کس ادعایی دارد) باید اثبات کند.
آقای حسنی بهتر است در ابتدا در خصوص مسائل حقوقی نقل و انتقال مالکیت قانونی باشگاه سپیدرود رشت بنام آقای دکتر تن زاده؛  اطلاعات جامع و کاملی داشته و از شما انتظار می رود که در قوه ای که خدمتگزار مردم هستید که نامش قوه قانونگذاریست و شایسته است که نسبت به قانون و مسائل حقوقی اشراف بیشتری به امورات داشته باشید؛ و همچنین توقع داشتیم که شما در برنامه ای بنام “با ورزش” اما در حقیقت “ضد ورزش” و “ضد سپیدرود رشت”؛  عنان اختیار خود را به دست یک مجری نداده و توسط ایشان به هر طرف هدایت نشوید.
اگر چه دکتر تن زاده در گذشته یکی از کاندیدهای شورای شهر تهران بودند، اما ایشان با نگاه تخصصی و با توجه به حوزه تخصصی ترافیک که معضل اصلی شهر تهران است ورود نمودند اما در این خصوص هیچ وابستگی سیاسی به هیچ جناحی نداشته و کاملا مستقل عمل نموده بودند. هر چند حضور در انتخابات نمایندگی مجلس و شورای شهر بقصد خدمت نمودن به ملت شریف؛ افتخار است اما از بیانات شخصی جناب حسنی اینگونه برداشت و استنباط می شود که گویا حضور در فوتبال به قصد رسیدن به مجلس تخلف یا جرم است در حالیکه برای اولین و آخرین بار متذکر می شوم که دکتر تن زاده به هیچ وجه قصد حضور در عرصه های سیاسی را نداشته و باید اذعان نمایم که حداقل فایده صداقت، راحتی وجدان است.

همه ما در هر مقام و منزلتی که هستیم هیچ برتری نسبت به دیگران نداریم و باید در تقابل با اشخاص “حد” ” حق” “حریم” و “حرمت” افراد را رعایت کنیم .
افرادی که با مجموعه باشگاه سپیدرود رشت عناد و غرض ورزی دارند؛  باید با وثیقه گذاشتن شرف خویش در برابر وجدان خود احساس مسئولیت کنند شاید راه مقرون به صواب همین باشد.

خراسانی گفت: در ادامه شیطنت های مجری برنامه با ورزش؛ خانواده بزرگ باشگاه سپیدرود رشت هفته گذشته پیام شفاف خود را به ایشان اعلام و یادآوری نمودیم؛  کسانی که قصد تخریب این باشگاه را در سر می پرورانند در دهلیز تاریک ناآگاهی قرار دارند و تکلیفشان برای طرفداران این باشگاه کاملا پیدا و هویداست و برای پیشگیری از ادامه این روند که صرفا قصد برهم زدن آرامش تیم، تخریب باشگاه و مدیران آن را دارند ناچارا به مرجع صالح شکایت خواهیم برد .

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار