فرماندار ماسال تاکید کرد: جذب سرمایه گذار و اشتغالزایی دستور کار جدید دهیاران شهرستان ماسال


فرماندار ماسال تاکید کرد: جذب سرمایه گذار و اشتغالزایی دستور کار جدید دهیاران شهرستان ماسال
تاریخ درج خبر : ۲۷ دی ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

محمد جواد عامر در جلسه ی مشترک بخشداران و دهیاران شهرستان ماسال با تاکید بر لزوم تهیه ی شناسنامه ی روستا از سوی تمامی دهیاری های شهرستان، افزود: با توجه به اینکه تهیه ی شناسنامه ی روستا ممکن است کمی زمان ببرد، انتظار داریم تا قبل از آن مشکلات روستاها از سوی بخشداران احصاء و برای حل این مشکلات برنامه ریزی صورت پذیرد.

وی با اشاره به تلاش ها و اهداف دولت در راستای ایجاد اشتغال، خاطرنشان کرد: با توجه به محدود بودن منابع دولت، نیاز است که ما با جدیت جهت جذب سرمایه گذار گام برداریم.

فرماندار ماسال با بیان اینکه هر دهیار باید به عنوان فرماندار در سطح روستای خود به دنبال جذب سرمایه گذار و ایجاد اشتغال در سطح روستا باشد، اظهار داشت: رعایت نظم و انضباط و حضور منظم دهیاران در دهیاری ها بسیار حائز اهمیت است و دهیاران باید ساعات حضور خود در دهیاری را در سطح روستا اطلاع رسانی کنند.

عامر توجه به مسئله ی پسماند و تفکیک زباله را بسیار جدی و مهم ارزیابی کرد و از دهیاران خواست: طرح تفکیک زباله از مبدا را در تمامی روستاها با جدیت دنبال و اجرایی نمایند.

وی بحران کم آبی و کاهش شدید بارش نزولات جوی را تهدیدی مهم دانست و گفت: انتظار داریم با توجه به اینکه مشکل آب در فصل کشاورزی آینده کاملا جدی است، دهیاران از همه ی امکانات و ظرفیت ها برای شخم زمستانه تمامی مزارع کشاورزی روستای خود بهره بگیرند.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار