۴۳ میلیارد تومان تسهیلات به تولیدکنندگان گیلانی پرداخت شد


۴۳ میلیارد تومان تسهیلات به تولیدکنندگان گیلانی پرداخت شد
تاریخ درج خبر : ۲۸ دی ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

فرهاد دلق‌پوش در جلسه کارگروه رفع موانع تولید در استانداری گیلان اظهار داشت: بانک‌ها موظف هستند تا اطلاعات متقاضیان دریافت تسهیلات را بررسی کنند تا تمام آنها موفق به دریافت تسهیلات شوند.

مدیرکل سازمان صنعت، معدت و تجارت استان گیلان با اشاره به تعدد درخواست‌های ارائه شده به دبیرخانه کارگروه رفع‌ موانع تولید گفت: متاسفانه تعدد این پرونده‌ها سبب می‌شود تا تعدادی از آن‌ها پذیرفته نشده و سبب ایجاد نارضایتی در متقاضیان شود.

دلق‌پوش با بیان اینکه در برخی موارد به مصوبات کارگروه رفع موانع تولید توجه نمی‌شود ابراز داشت: از تمام اعضای کارگروه می‌خواهیم به تصمیمات کارگروه پایبند باشند تا بتوانیم مشکلات متقاضیان را رفع کنیم‌‌.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان نیز در این جلسه خاطرنشان کرد: در سازمان جهاد کشاورزی تلاش می‌شود تا تمام پرونده‌ها به کارگروه رفع موانع تولید ارجاع داده نشود و در خود سازمان بررسی شود.

علیرضا شعبان‌نژاد با بیان اینکه ۲۴۰ میلیارد تومان از ۳۰۰ میلیارد تومان پرونده ارائه شده به این سازمان جهت دریافت تسهیلات تصویب شده است گفت: تاکنون ۴۳ میلیارد تومان به متقاضیان به‌صورت مستقیم پرداخت شده که بانک کشاورزی در این حوزه رتبه نخست را در اختیار دارد.

وی تعداد پرونده‌های ارائه شده به این سازمان را ۲ هزار و ۲۸۶ پرونده دانست و خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط موجود و بررسی‌های انجام شده، این سازمان به راحتی می‌تواند ۲۰۰ میلیارد تومان سهم خود را در راستای رفع موانع تولید پوشش دهد.

تسنیم

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار