زبان سرخِ یاغی و بر باد رفتن لباس آبی


زبان سرخِ یاغی و بر باد رفتن لباس آبی
تاریخ درج خبر : ۲۸ دی ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

با توجه به کنار گذاشته شدن مجتبی جباری از تیم فوتبال استقلال مشخص بود که این بازیکن راه بازگشتی به ترکیب آبی ها ندارد و در نیم فصل هم از لیست خارج می شود.

بازیکنی که حتی با آمدن وینفرد شفر هم شانس حضور در ترکیب استقلال را همچون رحمتی پیدا نکرد تا در نهایت ۲ روز گذشته فسخ قرارداد یک طرفه توسط باشگاه استقلال، برای همیشه پرونده این بازیکن را برای حضور در جمع آبی ها بسته نگه داشت.

به هر ترتیب تعدادی از آبی پوشان برای پادر میانی و بازگشت جباری به استقلال نزد افتخاری مدیر عامل باشگاه رفتند که در همین راستا شنیده می شود افتخاری آب پاکی را روی دست آنها ریخته و اعلام کرده که این بازیکن به استقلال باز نمی گردد.

از طرفی شنیده ها حاکی از آن است که افتخاری متن مصاحبه جباری را در مقابل دیدگان استقلالی ها قرار داده تا همین امر باعث شود بازیکنان آبی پوش برای بازگشت جباری اصرار چندانی به مدیر عامل خود نکنند.

جباری در گذشته مصاحبه هایی را انجام داده بود که در زیر بخشی از مصاحبه های این بازیکن علیه افتخاری آورده شده است:

جباری گفت:اسم مجتبی جباری قبول نمی کند که تا این اندازه منتظر این آقا باشد. این آدم هنوز نمی داند که چه کاری باید انجام دهد. او یک حرفی زد و من را کنار گذاشت و هنوز جرأت نمی کند دلیل آن را بگوید.

هافبک سابق استقلال با بی تقصیر دانستن مربی جدید، عنوان کرد: مشکل ما چیست؟ مربی جدید؟ همه می دانند که مشکل ما او نیست و مدیران باشگاه نمی توانند این موضوع را گردن شفر بیاندازند. افتخاری باید جرأت داشته باشد و حقایق را بگوید. همه مردم فهمیدند که کنار گذاشتن من برای مسائل شخصی بوده، اما آنها باید این موضوع را به طور رسمی اعلام کنند تا تکلیف همه مشخص شود. تا چه زمانی می خواهند صبر کنند و منتظر چه چیزی هستند که جرأت اعلام دلیل تصمیم خود را ندارند؟

جباری با افشاگری از علاقه افتخاری به عکس انداختن با او در هنگام عقد قرارداد، اظهار کرد: آقای افتخاری، من مجتبی جباری هستم که شب عقد قرارداد بارها با توفیقی تماس گرفتید و گفتید قرارداد من را تا زمان بازگشت شما از سفر رسانه ای نکند و با من عکس یادگاری بیاندازید و به همین دلیل یک روز همه صبر کردند تا شما در عکس یادگاری امضای قرارداد من حضور داشته باشید. من بازیکنی هستم که در زمان عقد قرارداد و حضور در استادیوم همواره احترام و علاقه مردم را به همراه داشتم و حالا این کار شما دهن کجی به هواداران استقلال است.

هافبک با تجربه استقلال در ادامه صحبت های خود گفت: من نگران این هستم که چنین اتفاقاتی برای بازیکنان ضعیف تر رخ دهد و آنها دیگر نمی توانند برای حل مشکل خود کاری انجام دهند. من در کنار دیگر بازیکنان و در رختکن تمام مشکلات را در جلسه حضوری به افتخاری گفتم و او در جلسه خصوصی خواهان کنار گذاشتن من شده است. این آقایان در برنامه ۹۰ در یک ساعت تمام آبروی استقلال را بردند. بسیار زشت است که یک مدیر جرأت ندارد تصمیمی که خودش گرفته را به همه مردم و هواداران بگوید و از آنها می ترسد.

جباری در پایان صحبت های خود گقت: اینکه آقایان می گویند مربی جدید باید درباره من نظر بدهد، ترسو بودن آنها را می رساند، زیرا نگران اذهان عمومی هستند. همه بازیکنان شاهد هستند که من در جلسه رو در رو در رختکن درباره مشکلات تیم صحبت کردم و درباره خودم موضوعی را مطرح نکردم. این موضوع برای فوتبال ایران و استقلال جای تأسف دارد که مدیران آن پنهان می شوند و جرأت ندارند که دلیل اخراج یک بازیکن و تصمیم شخصی خود را به اذهان عمومی بگویند.(ورزش ۳)

جباری در جدیدترین اظهارات خود بیان کرد: افتخاری به بدترین شکل تصمیمش را جلو برد

هافبک سابق استقلال افزود :افرادی می خواستند مرا از استقلال دور کنند. افتخاری این تصمیم را گرفت و به بدترین شکل ممکن این موضوع را جلو برد. من فقط در جلسه ای که با بچه های تیم بود، انتقاد کردم و بعد تصمیم گرفتند این کار را انجام دهند. خیلی موارد دردناک و آزاردهنده در این موضوع وجود دارد. شفر می گفت باشگاه همه کار می تواند انجام دهد اما نمی تواند بازیکن را از تمرین کردن محروم کند. تا امروز هم هیچ دلیلی برای کارشان نیاوردند. باشگاه استقلال یک باشگاه دولتی است و تمام هزینه‌ها از جیب خزانه‌داری دولت صرف این باشگاه می‌شود و به خاطر همین تصمیمات عجیبی می‌گیرند که مطمئناً به ضرر باشگاه استقلال خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار