مدیرکل بهزیستی گیلان: آحاد جامعه مخاطب معاونت پیشگیری بهزیستی هستند


مدیرکل بهزیستی گیلان: آحاد جامعه مخاطب معاونت پیشگیری بهزیستی هستند
تاریخ درج خبر : ۲۸ دی ۱۳۹۶  

مدیرکل بهزیستی گیلان اضافه کرد: زمانی که صحبت از جامعه هدف سازمان بهزیستی می شود، ذهن بیشتر افراد به سوی معلولین و آسیب دیدگان اجتماعی سوق می یابد؛ در حالی که مخاطب برنامه های معاونت پیشگیری ما کلیه آحاد جامعه را در بر می گیرد.

به گزارش گیلان، محمدرضا پارسی، مدیرکل بهزیستی استان گیلان در اولین نشست هم اندیشی که با حضور معاونین، مدیر روابط عمومی و روسای ادارات بهزیستی شهرستان ها برگزار شد، عنوان کرد: روابط عمومی سازمان بهزیستی می بایست با اطلاع رسانی خدمات به جامعه هدف، انعکاس به موقع مشکلات اجتماعی، اطمینان  بخشی به مخاطبین، ایجاد اعتماد در مردم و خیرین و تعامل سازنده با رسانه ها سعی در تبدیل تهدیدها به فرصت ها اقدام کند.

وی با بیان اینکه سازمان بهزیستی استان باید دارای یک نظام هدفمند و شبکه بندی شده باشد، افزود: ما در حال بازبینی و تحول آفرینی در حوزه روابط عمومی هستیم و باید از نیروهای مجرب در این حوزه بهره ببریم و به برگزاری دوره های آموزشی برای متصدیان حوزه روابط عمومی بپردازیم لذا نقش روابط عمومی در سازمان بهزیستی از این به بعد به شکل ممتازی برجسته خواهد شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: می بایست حوزه اختیارات روابط عمومی در سطح شهرستان ها افزایش یافته و عموم مردم از عملکرد بهزیستی شهرستان ها بیشتر مطلع گردند.

پارسی اضافه کرد: زمانی که صحبت از جامعه هدف سازمان بهزیستی می شود، ذهن بیشتر افراد به سوی معلولین و آسیب دیدگان اجتماعی سوق می یابد؛ در حالی که مخاطب برنامه های معاونت پیشگیری ما کلیه آحاد جامعه را در بر می گیرد و در بسیاری از مواقع سازمان بهزیستی اقدام به خدمت رسانی به افرادی می نماید که در زمان ارائه خدمت هنوز تحت پوشش سازمان بهزیستی هم نیستند.

مدیرکل بهزیستی گیلان، به اهمیت ارتباط بیشتر با رسانه ها اشارع کرد و گفت: هم اندیشی با اصحاب رسانه در جهت ارتقای کیفیت روابط عمومی سازمان بسیار مفید و سازنده است، زیرا رسانه ها می توانند با بیان متناسب واقعیات اجتماعی و انتقال نقاط قوت خدمات رسانی به مردم و انعکاس مسائل و مشکلات به ما، نقش بسیار مفیدی در ایجاد امید برای مردم و کمک به سازمان و ارتقای کیفیت خدمات ما داشته باشند.

وی از حضور رئیس سازمان بهزیستی کشور همزمان با ایام  الله دهه فجر در استان گیلان خبر داد و خاطرنشان کرد: افتتاح بیش از ۱۰۳ مسکن، ۱۵ مورد اشتغال در سطح استان، مراکز اورژانس اجتماعی و مراکز میان مدت اقامتی، نمایشگاه توانمندی آثار معلولین، پایگاه خدمات اجتماعی، موبایل  سنتر، کلینیک مددکاری اجتماعی، مرکز مشاوره، مرکز گفتاردرمانی و کاردرمانی و مهد کودک از جمله برنامه های اداره کل بهزیستی استان در دهه فجر است.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار