سانس‌های فوق‌العاده جشنواره فیلم فجر در گیلان/ اکران مجدد «مصادره» و ۴ فیلم دیگر


سانس‌های فوق‌العاده جشنواره فیلم فجر در گیلان/ اکران مجدد «مصادره» و ۴ فیلم دیگر
تاریخ درج خبر : ۱۶ بهمن ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

سید امیر مصباح با اشاره به استقبال گسترده شهروندان از همزمانی سی وششمین جشنواره فیلم فجر در گیلان، اظهار کرد: با پیگیری¬های انجام شده و موافقت سازمان سینمایی کشور، سانس فوق‌العاده ساعت ۲۲ از فردا به جدول اکران استان اضافه خواهد شد.

وی تصریح کرد: بر این اساس، فیلم‌های «مصادره» در روزهای سه‌شنبه ۱۷ بهمن و پنج‌شنبه ۱۹ بهمن، «هایلایت» روز چهارشنبه ۱۸ بهمن، «شعله‌ور» جمعه ۲۰ بهمن، «عرق سرد» شنبه ۲۱ بهمن و «امپراتور جهنم» یک‌شنبه ۲۲ بهمن در این ساعت اکران می‌شوند.

مصباح در ادامه یادآور شد: ۱۲ فیلم بخش سودای سیمرغ سی وششمین جشنواره فیلم فجر به همراه ۴ فیلم کودک و نوجوان از ۱۴ لغایت ۲۲ بهمن‌ماه جاری در سینما میرزاکوچک رشت در حال اکران است.

به گفته وی، «جشن دلتنگی»، «اتاق تاریک»، «لاتاری»، «کامیون»، «تنگه ابوغریب»، «سرو زیر آب» و «فیلشاه» دیگر فیلم‌های بخش سودای سیمرغ این دوره از جشنواره هستند که در استان اکران می‌شوند.

معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پایان با بیان این‌که نیمی از بلیط‌های جشنواره از طریق سایت اینترنتی www.haftsaz.com و نیم دیگر در گیشه سینما به‌فروش می‌رسد، افزود: بهای هر قطعه بلیط این جشنواره، ۱۰ هزار تومان است.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار