سخنگوی باشگاه سپیدرود در گفتگو با گیلان تایمز: چگونه عنایتی می تواند در کنفرانس خبری شرکت کند اما کریمی حق چنین کاری ندارد


سخنگوی باشگاه سپیدرود در گفتگو با گیلان تایمز: چگونه عنایتی می تواند در کنفرانس خبری شرکت کند اما کریمی حق چنین کاری ندارد
تاریخ درج خبر : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶  

گیلان تایمز:

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت در خصوص دیدار این تیم با استقلال تهران به خبرنگار گیلان تایمز گفت: در ابتدا از طرف باشگاه مراتب تشکر و قدردانی ام را به همه هواداران عزیز و باغیرت این تیم که با حضور و حمایت تمام قد شان در ورزشگاه آزادی تیم  سپیدرود و علی کریمی را مورد تشویق و لطف خود قرار دادند اعلام می دارم.

خراسانی گفت: ما در شرایطی هستیم که باید تلاش بیشتری نسبت به آینده داشته باشیم قطعا مدیریت بحران؛ لازمه برون رفت از آن در کوتاهترین زمان می باشد و  بنابراین حاضریم برای ماندگاری این تیم در لیگ برتر بهای آن را نیز بپردازیم و در این راه دریغ نخواهیم کرد چرا که می دانیم برای خروج از این وضعیت باید هزینه های زیادی متقبل شویم و از ابتدا نیز با علم به این موضوع برای هدایت این تیم ارزشمند که در وضعیت بحرانی قرار دارد را پذیرفتیم. البته ما می پذیریم که تیم ما در بعضی نقاط ؛ کمبود و نواقصی دارد یا به عبارتی؛ همه ابزارمان کامل نیست ولی لازم است که به صراحت اعلام کنم که صفر تا صد مسائل فنی به کادر فنی تیم تفویض گردیده و در این راه کاملا این اذن و اجازه را به کادر مربیان داده ایم که با رعایت صرفه و صلاح تیم و تشخیص ایشان استقلال خود را در خرید و انتخاب بازیکن جدید اعمال نمایند؛ حتی اگر این بازیکن خارجی باشد.
وی ادامه داد: البته ناگفته نماند که مدیریت باشگاه متناسب با نتیجه بازی نسبت به پرداخت پاداش جهت تشویق بازیکنان تاکید دارد و بنابراین تمام سعی و تلاش خود را در جهت ایجاد آرامش در تیم به کار می بندد؛ البته در مورد خرید بازیکن جدید حرف ها و سوالاتی وجود دارد که صراحتا باید بگویم که مربیان تیم همه تلاش خود را در این مورد انجام دادند؛ اما از سویی دیگر همه به این درک در فوتبال رسیده ایم؛ بازیکنی که بتواند به تنهایی ناجی باشد و نتیجه بازی را یک تنه درآورد یک روز هم در این فوتبال رو زمین نخواهد ماند یا به عبارتی بدون تیم نمی ماند بنابراین این هم یک محدودیت است که باید مد نظر قرار گیرد و البته در این بین بازیکنان مطرح در انتخاب تیم مورد علاقه خود نیز دقت نظر خواهند داشت و شاید هم علاقمندی آنها برای حضور در تیم های بالای جدول بیشتر باشد.
خراسانی در خصوص حواشی حول محور علی کریمی طی هفته جاری؛ گفت: هیچکس با بیان و ابراز حرف حق مخالف نیست اما در این بین کسانی همیشه  با حرف حق مخالفت می کنند چون حق علیه آنهاست. متاسفانه شواهد حاکی از آن است که فدراسیون فوتبال به دنبال اجرای قانون و برقراری عدالت و انصاف برای همگان نیست بلکه به دنبال اعمال نظرات شخصی خودش است.  قانون باید در همه جا و برای همه یکسان اجرا شود. بطور مثال؛ با همه احترام به آقای رضا عنایتی؛ این سوال در بادی امر به ذهن متبادر می شود که چطور ایشان توانستند در کنفرانس خبری روز گذشته شرکت کنند اما علی کریمی نمی تواند؟ مگر ایشان مدرک A دارند؟ این که عدالت نیست  بلکه طنز تلخ روزگار این روزهای فوتبال ماست که رایحه بی عدالتی را هر چه بیشتر به مشام می رساند.
خراسانی همچنین در خصوص مصاحبه علی کریمی با خبرنگاران پس از پایان این دیدار و حواشی آن گفت: در ابتدا من خیال همه را جمع کنم و به شبهات پایان دهم؛  آقای دکتر تن زاده مالک باشگاه تا پایان مدت قرارداد با علی کریمی؛ دست از حمایت همه جانبه از مربی تیم خود بر نخواهند داشت زیرا ایشان یک برنامه ریزی بلند مدت برای تیم و باشگاه دارند و با تصمیمات مقطعی و احساسی کاملا مخالف می باشند لذا با توجه به ارتباط بسیار نزدیک و صمیمی که بین ایشان و آقای کریمی وجود دارد اعلام نمودند که با قدرت و توان بیشتری در جهت حمایت از ایشان اقدام خواهند نمود و از آنجا که هدف مشترک همه ما قطعا ارتقاء جایگاه تیم سپیدرود می باشد بنابراین رویکردهای حمایتی بیشتری از تیم را مد نظر قرار می دهند.
خراسانی در پایان گفت: تیم مدیریتی باشگاه برنامه بلند مدت و حرفه ای خود را دنبال خواهد نمود و بخوبی می داند که پروسه موفقیت در فوتبال نیازمند فرصت زمانی مناسب برای برپایی اهداف بلند مدت باشگاه خواهد بود و انتظار موفقیت در بازه زمانی ۴۵ روز؛ دور از ذهن و منطق است بطوریکه در فوتبال حرفه ای قابل تصور و قابل قبول نیست لذا به امید خداوند و یاری و حمایت همه هواداران عزیز بر مشکلات پیش روی فائق می شویم.

پربازدید ترین ها

آخرین اخبار